Kod podarunkowy Google Play 50 zł

Kod: 328377
GOOGLE
Rodzaj
Doładowanie
Platforma
Android
Kwota zasilenia
50 zł

Dostępne warianty

Opis i dane

Opis i dane

Więcej Google Play na Twoim urządzeniu z Androidem

Zanurz się w świecie ponad miliona aplikacji i gier na Androida. Zajrzyj na Google Play – największą na świecie platformę gier mobilnych. Użyj kodu podarunkowego Google Play, by ułatwić sobie postępy w grach takich jak Clash Royale czy Pokémon GO lub pobrać najnowsze aplikacje, filmy, książki i inne treści. Nie musisz mieć karty kredytowej, a środki nigdy nie przepadają. Zrób prezent sobie lub komuś innemu.

Wszystkie treści z Google Play można błyskawicznie pobrać na telefon, tablet, komputer lub telewizor. Możesz zacząć oglądać serial w pociągu, a dokończyć w domu na dużym ekranie. Twoje ulubione playlisty są dostępne na każdym urządzeniu. Z kolei w grach nie musisz wielokrotnie przechodzić tych samych poziomów – wystarczy, że zapiszesz swój postęp. Google Play daje Ci dostęp do treści na wszystkich urządzeniach, bez względu na ich rozmiar – może to być urządzenie z Androidem lub iOS, Chromecast, a nawet przeglądarka Internetowa.

Instrukcja użycia: Aby wykorzystać kod, wpisz go w aplikacji Sklep Play lub na play.google.com.

• Do wykorzystania tylko w polskiej wersji Sklepu Google Play. Obowiązują poniższe warunki.

Kody podarunkowe Google Play można wykorzystać w Sklepie Google Play – oficjalnym sklepie z aplikacjami na Androida. Kod służy do zakupu aplikacji, gier i innych treści. Aby wykorzystać kod, wpisz go w aplikacji Sklep Play lub na play.google.com.

Gry Google Play: do wyboru masz tysiące świetnych gier – logicznych, sportowych, strategicznych, akcji i nie tylko.

Aplikacje Google Play: lubisz robić zdjęcia? A może namiętnie śledzisz notowania giełdowe? Chcesz wygodnie komunikować się ze znajomymi? Na pewno znajdziesz aplikację w sam raz dla siebie.

Filmy i TV Google Play: kupuj lub wypożyczaj najnowsze filmy, seriale i programy telewizyjne – na długo przed ich premierami na DVD.

Książki Google Play: w dowolnym momencie możesz kupić upatrzoną książkę, bez żadnych zobowiązań.

Warunki korzystania z usługi:

Pełną treść warunków znajdziesz na stronie play.google.com/pl-card-terms. Karta podarunkowa została wydana przez Google Commerce Limited. Mogą z niej korzystać wyłącznie osoby powyżej 16 roku życia mieszkające w Polsce. Aby wykorzystać kartę, wymagane jest konto płatności Google zarejestrowane w Polsce oraz dostęp do internetu. Przy użyciu karty podarunkowej można kupować jedynie kwalifikujące się produkty w Google Play. Nie można jej używać do kupowania sprzętu ani określonych subskrypcji.

Mogą też obowiązywać inne ograniczenia. Karta nie ma terminu ważności. Korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi opłatami. O ile przepisy prawa nie stanowią inaczej, karta nie podlega wymianie na gotówkę ani inne karty, ponownemu zasileniu, zwrotowi, połączeniu z saldem innym niż w Google Play, odsprzedaży ani zamianie na inne wartości. Za utratę karty odpowiada użytkownik. Więcej informacji znajdziesz na stronie support.google.com/googleplay/go/cardhelp.

Kod podarunkowy Google Play aktywacja opis cena cechy zawartość zalety

Filmy:Dane techniczne

Kwota zasilenia 50 zł
Platforma Android
Rodzaj Doładowanie
Nazwa producenta/importera GOOGLE
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną