DLA GRACZY
OLED
UHD
ZAKRZYWIONY EKRAN
USB-C
DO DOMU I BIURA
PRZENOŚNE
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 200 | |
| 0.5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR) |
Technologia MSI AI Vision
Technologia HDR Ready
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Technologia MSI AI Vision
Technologia HDR Ready
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR) |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Taniej o 50,00 zł
699,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, Rapid IPS |
|---|---|
| 200 | |
| 0.5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR) |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 37.5", 3840 x 1600px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 24.5", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 390 | |
| 0.3 [MBR], 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| 16:9 | |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



