AMD RYZEN AM5
INTEL CORE ULTRA 1851
AMD RYZEN AM4
INTEL CORE 1700
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Model procesora: | Ultra 7 270K Plus |
| 24 | |
| Liczba wątków: | 24 |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.2 |
| Pamięć podręczna: | 40 MB |
| Typ gniazda: | Socket 1851 |
1 399,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 359,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
| Typ procesora: | Intel Core i9 |
|---|---|
| Model procesora: | i9-14900K |
| 24 | |
| Liczba wątków: | 32 |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.2 |
| Pamięć podręczna: | 36 MB |
| Typ gniazda: | Socket 1700 |
Sprawdź
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Model procesora: | Ultra 7 270K Plus |
| 24 | |
| Liczba wątków: | 24 |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.2 |
| Pamięć podręczna: | 40 MB |
| Typ gniazda: | Socket 1851 |
Taniej o 50,00 zł
1 349,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 349,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 9 |
|---|---|
| Model procesora: | Ultra 9 285K |
| 24 | |
| Liczba wątków: | 24 |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.2 |
| Pamięć podręczna: | 40 MB |
| Typ gniazda: | Socket 1851 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ procesora: | Intel Core i9 |
|---|---|
| Model procesora: | i9-14900KF |
| 24 | |
| Liczba wątków: | 32 |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.2 |
| Pamięć podręczna: | 36 MB |
| Typ gniazda: | Socket 1700 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ procesora: | Intel Core i9 |
|---|---|
| Model procesora: | i9-14900K |
| 24 | |
| Liczba wątków: | 32 |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.2 |
| Pamięć podręczna: | 36 MB |
| Typ gniazda: | Socket 1700 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ procesora: | Intel Core i9 |
|---|---|
| Model procesora: | i9-14900KS |
| 24 | |
| Liczba wątków: | 32 |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.2 |
| Pamięć podręczna: | 36 MB |
| Typ gniazda: | Socket 1700 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Model procesora: | 1600 AF |
| 6 | |
| Liczba wątków: | 12 |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.2 |
| Pamięć podręczna: | 19 MB |
| Typ gniazda: | Socket AM4 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




