Radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT

Kod: 810315
Porównaj
Typ odtwarzacza: USB
Maksymalna moc wyjściowa [W]: 4 x 50
Standardy odtwarzania dźwięku: AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Podświetlanie przycisków: Różne kolory
Bluetooth: Tak
Rozmiar: 2 DIN
Zobacz opis produktu

Stan produktu : Bardzo dobry - produkt sprawny posiadający drobne ślady użytkowania. Towar mógł być rozpakowany i przetestowany przez klienta lub pracownika sklepu.

Powód przeceny : Produkt może posiadać drobne wady: Rysy niewpływające na użytkowanie.

Stan opakowania : Uszkodzone opakowanie fabryczne / Opakowanie zastępcze.

U Radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT
Radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT
1 619 00
161,90 zł x 11 rat
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Produkt Outlet-owy

Informacje i powód przeceny:


• Stan produktu: Bardzo dobry - produkt sprawny posiadający drobne ślady użytkowania. Towar mógł być rozpakowany i przetestowany przez klienta lub pracownika sklepu.
• Powód przeceny: Produkt może posiadać drobne wady: Rysy niewpływające na użytkowanie.
• Stan opakowania: Uszkodzone opakowanie fabryczne / Opakowanie zastępcze.

radio i tablet w jednym

Po co kupować radio samochodowe, skoro ma się tablet? Albo inaczej - po co nabywać obydwa te urządzenia, skoro można mieć je w pakiecie? Tak, radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT to projekt niezwykły. Nie dość, że oferuje funkcjonalność typowego - jak sama nazwa wskazuje - radia, to jeszcze zapewnia możliwość korzystania z dedykowanego ekranu dotykowego. Owa "namiastka" komputera pokładowego Tesli wyposażona jest w odbiornik DAB, DAB+, AM i oczywiście FM. Oprócz tego oferuje ona wszystkie funkcjonalności klasycznego tabletu, z możliwością odtwarzania plików multimedialnych i nawigacji.

Radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT - ogólny

Czas na nowe możliwości

Wyposażenie radia samochodowego w nowy, dedykowany i funkcjonalny tablet, było prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że urządzenie to zapewnia jeszcze większe możliwości użytkowe i dostęp do wręcz nieograniczonej liczby funkcji, to staje się ono czymś w rodzaju multimedialnej platformy car audio z rozszerzeniem wideo. Radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT jest urządzeniem, które z łatwością można wypiąć z gniazda i przenieść do domu, by zainstalować nowe aplikacje lub ich aktualizacje ze sklepu Play. Co więcej - dzięki integracji z WiFi - można tą platformę połączyć z własną siecią bezprzewodową, w której rolę routera odgrywać będzie smartfon.

Radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT - funkcjonalność

Nieograniczony potencjał audio

Każde funkcjonalne radio samochodowe, powinno być dostosowane do potrzeb tych osób, którym przede wszystkim zależy na jakości dźwięku. Nic więc dziwnego, że radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT wyposażone zostało w funkcję odtwarzania szerokiego spektrum plików audio, takich jak AAC, FLAC, MP3, WAV i WMA. Na szczególną uwagę zasługuje kompatybilność projektu ze standardem FLAC, który tak naprawdę jest całkowicie bezstratnym formatem audio. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by - z poziomu zewnętrznej pamięci USB - odtwarzać pliki dźwiękowe w jakości spotykanej jedynie w CD Audio. Co więcej, w przeciwieństwie do nośnika optycznego, w ten sposób uda się zapisać jeszcze więcej plików, dzięki czemu playlista wystarczy nawet na długą podróż.

Radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT - dźwięk

Obróbka audio - co warto o niej wiedzieć

Oczywiście jak na profesjonalny sprzęt car audio przystało, radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT jest też zdolne do odtwarzania bardziej "przyziemnych" formatów audio. I tu właśnie na pomoc przychodzą takie udogodnienia jak specjalne filtry (górnoprzepustowy i dolnoprzepustowy), korektor graficzny i 3 wyjścia RCA. Poza tym urządzenie to jest w pełni kompatybilne z funkcją Pioneer Smart Sync, która - dostępna w formie aplikacji mobilnej - umożliwia pełne sterowanie jakością emitowanego dźwięku. Oznacza to, że z poziomu radia (a w zasadzie zestawu radia + tabletu) można w ten sposób dostroić odtwarzane pliki mp3, by brzmiały one jak oryginalne nagranie i to prosto z sali koncertowej!

Radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT - formaty

Komunikacja na najwyższym poziomie

Nie można zapominać, że radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT wyposażone zostało również w funkcję Bluetooth, dzięki której użytkownik może sparować je np. ze smartfonem, odtwarzaczem multimedialnym i wieloma innymi urządzeniami peryferyjnymi, obsługującymi standard BT. Oznacza to, że platforma ta może nie tylko służyć do odtwarzania ścieżki audio, ale też do odtwarzania dźwięku rozmowy telefonicznej. Tym samym - za pomocą kilku przycisków - można zmienić ją w profesjonalny zestaw głośnomówiący. Na uwagę zasługuje również fakt, że sprzęt ten jest w pełni kompatybilny z kamerą i czujnikiem cofania. Dzięki temu można go wyposażyć w dodatkowe funkcje, które będą bardzo istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa użytkownika w trakcie jazdy.

Radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT - bluetooth

Dane techniczne

Funkcje

Parametry

Radio

Techniczne

Filtr loudness (kontur): Nie
Funkcje dodatkowe: BSM, Filtr dolnoprzepustowy, Filtr górnoprzepustowy, GPS, Kamera cofania, Korektor graficzny, Ładowanie urządzeń przenośnych, Możliwość współpracy z pilotem, Pioneer Smart Sync App, Rozpoznawanie głosu, Strumieniowanie muzyki, Waze, Wi-Fi, Współpraca ze Spotify, Zestaw głośnomówiący
Podbicie basu: Tak
Regulacja tonów wysokich / niskich: Tak
Standardy odtwarzania obrazu: 3GP, AVI, DivX, FLV, H.263, H.264, JPEG, MP4, MPEG2, MPEG4, Xvid
Wbudowany korektor dźwięku: Tak
Zgodność ipod/iphone: Tak
Dotykowy ekran: Tak
Wysuwany ekran: Nie
Akcesoria opcjonalne: Czujnik cofania
Kolor panelu: Czarny
Pilot w zestawie: Nie
Typ odtwarzacza: USB
Wyposażenie: Kabel USB, Mikrofon
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja: 24 miesiące
Stan: Bardzo dobry
Radio: AM, DAB, DAB+, FM
Radio z systemem RDS: Tak
Android: Tak
Bluetooth: Tak
Czytnik kart pamięci SD: Tak
Maksymalna moc wyjściowa [W]: 4 x 50
Podświetlanie przycisków: Różne kolory
Podświetlenie wyświetlacza: Różne kolory
Rodzaj zabezpieczenia przed kradzieżą: Zdejmowany panel
Rozmiar: 2 DIN
Standardy odtwarzania dźwięku: AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Wejście AUX IN dla zewnętrznego źródła dźwięku: Tak
Wyjście do przedwzmacniacza (pre-out): 3
Wyjście do subwoofera: Tak
Wzmacniacz w technologii MOS-FET: Tak
Złącza USB: 1
Model producenta: PIONEER SPH-8TAB-BT

Dokumenty do pobrania

 • Szczegółowe warunki gwarancji: Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera: PIONEER
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Inne produkty w kategorii:

  U Radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT
  Radio samochodowe PIONEER SPH-8TAB-BT
  1 619 00
  161,90 zł x 11 rat
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 1619,00 zł
  1 619 00