MIEJSKIE
MTB
CROSS
ELEKTRYCZNE
TREKKINGOWE
GRAVEL
DLA DZIECI
| Stalowa | |
| 10 | |
| Brak | |
| MicroSHIFT | |
| Opona typ: | 700 x 38 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Carbon |
| Waga [kg]: | 12.28 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | L (180 - 193 cm) |
Stalowa rama pochłaniająca drgania
Karbonowy widelec, sztywne osie kół
Model producenta: Esker 4.0
Stalowa rama pochłaniająca drgania
Karbonowy widelec, sztywne osie kół
Model producenta: Esker 4.0
| Karbonowa | |
| 12 | |
| Brak | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700 x 45C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Rudy tapered 30 mm |
| Waga [kg]: | 9.9 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | M (175 - 182 cm) |
Cena z kodem obowiązuje do 03.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 500,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 03.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
14 499,99 zł
Cena przed kodem
14 499,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Karbonowa | |
| 12 | |
| Brak | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700 x 45C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Rudy tapered 30 mm |
| Waga [kg]: | 9.9 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | L (182 - 188 cm) |
Cena z kodem obowiązuje do 03.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 500,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 03.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
14 499,99 zł
Cena przed kodem
14 499,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Aluminiowa | |
| 16 | |
| Shimano Claris | |
| Shimano Claris | |
| Opona typ: | Riddler Comp 700 x 37C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Aluminiowy |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | XL (180 - 193 cm) |
| Aluminiowa | |
| 16 | |
| Shimano Claris | |
| Shimano Claris | |
| Opona typ: | Riddler Comp 700 x 37C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Aluminiowy |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | XL (180 - 193 cm) |
| Aluminiowa | |
| 16 | |
| Shimano Claris | |
| Shimano Claris | |
| Opona typ: | Riddler Comp 700 x 37C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Aluminiowy |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | L (175 - 188 cm) |
| Aluminiowa | |
| 16 | |
| Shimano Claris | |
| Shimano Claris | |
| Opona typ: | Riddler Comp 700 x 37C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Aluminiowy |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | L (175 - 188 cm) |
| Karbonowa | |
| 11 | |
| Brak | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700×35C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Carbon |
| Waga [kg]: | 8.5 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | XXL (180 - 188 cm) |
Cena z kodem obowiązuje do 03.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 2 000,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 03.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
8 499,99 zł
Cena przed kodem
8 499,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Aluminiowa | |
| 11 | |
| Brak | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700 x 40C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Carbon |
| Waga [kg]: | 10.4 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | XXL (180 - 188 cm) |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




