Popularność
30 produktów
Loading
Rodzaj: Platforma wibracyjna
Bluetooth: Tak
Materiał: Plastik, Żelazo
Maksymalna waga użytkownika [kg]: 150
649 99
Odbierz
Porównaj
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Platforma wibracyjna w Media Expert


Platforma wibracyjna jest popularnym sprzętem fitness. W ofercie sklepu internetowego Media Expert znajduje się kilka naprawdę atrakcyjnych modeli, które różnią się dostępnymi funkcjami i budową. Zapraszamy na zakupy, jeśli szukasz sprzętu dla sportowców. Możesz liczyć na szybką wysyłkę i fachowe doradztwo specjalistów.


Skąd ta popularność platform wibracyjnych?


Platforma wibracyjna jest urządzeniem, które wyposażono w specjalne silniki, generujące drgania. Wibracje można regulować, aby dostosować ich szybkość do wymaganego poziomu. Praca platformy wspiera odchudzanie, spalając dodatkowe kalorie. Ponadto, wibracje wzmacniają także stawy, kości i mięśnie. Platformy wibracyjne są bardzo często stosowane podczas zajęć fitness. Warto mieć własną, jeśli chcesz mieć gwarancję, że nie zabraknie jej dla Ciebie na siłowni.


Jak wybrać odpowiednią platformę wibracyjną do ćwiczeń?


W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się różne akcesoria fitness. Platforma wibracyjna jest wyposażona w silniki wytwarzające drgania. Urządzenie może pracować z różną mocą i z wybranymi typami ruchów. Sprawdź, ile poziomów regulacji przewidział producent. Powinieneś sprawdzić, z jakiego materiału jest wykonana platforma i jaka jest maksymalna waga użytkownika. Kluczową informacją jest także ciężar samego sprzętu. W końcu często będziesz zabierać go na siłownię, dlatego nie powinien ważyć zbyt wiele. Warto przeczytać także opinie pozostałych użytkowników. 

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756