ROBOTY GOTUJĄCE
ROBOTY PLANETARNE
ROBOTY KUCHENNE
MIKSERY RĘCZNE
BLENDERY PERSONALNE
BLENDERY RĘCZNE
KIELICHOWE
Kod: 1014089
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Końcówki: | Do blendowania, Do miksowania, Do puree, Do rozdrabniania, Do szatkowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Malakser 1500 ml, Młynek, Pojemnik 800 ml, Spieniacz do mleka |
| Funkcje: | Mielenie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Szatkowanie, Ubijanie piany |
| Funkcje dodatkowe: | Przycisk zwalniający końcówki, Spienianie |
Kruszenie lodu
Efektywna praca dzięki dużej mocy
Kruszenie lodu
Efektywna praca dzięki dużej mocy
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do rozdrabniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 700 ml, Szatkownica 500 ml |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Sugerowana cena producenta:
139,90 zł
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Rozdrabnianie |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do miksowania, Do puree, Do spieniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 800 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie |
Sugerowana cena producenta:
199,90 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 25 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do mieszania, Do miksowania, Do spieniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | 2 x tarcza, Food processor z pojemnikiem o pojemności 1500 ml, Końcówka do puree, Podwójna stalowa trzepaczka... |
| Funkcje: | Krojenie, Siekanie, Spienianie mleka, Szatkowanie, Ucieranie |
Taniej o 50,09 zł
449,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
449,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 25 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do spieniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Podwójna stalowa trzepaczka, Pojemnik z miarką 750 ml, Szatkownica 500 ml |
| Funkcje: | Siekanie, Spienianie mleka |
Taniej o 40,09 zł
339,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
339,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 50 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 50 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 150 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Przycisk z wskaźnikiem LED |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do miksowania, Do puree, Do spieniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 800 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do miksowania, Do spieniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 800 ml, Szatkownica |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie |
Sugerowana cena producenta:
179,90 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Końcówki: | Do blendowania, Do miksowania, Do puree, Do rozdrabniania, Do szatkowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Malakser 1500 ml, Młynek, Pojemnik 800 ml, Spieniacz do mleka |
| Funkcje: | Mielenie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Szatkowanie, Ubijanie piany |
| Funkcje dodatkowe: | Przycisk zwalniający końcówki, Spienianie |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 25 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do rozdrabniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 700 ml |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Miksowanie, Siekanie, Ubijanie piany |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 1000 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 25 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Mini rozdrabniacz, Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Miksowanie, Siekanie, Ubijanie piany |
Taniej o 49,01 zł
229,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
229,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 25 |
| Końcówki: | Do ubijania |
| Pozostałe: | Mini rozdrabniacz, Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Miksowanie, Siekanie, Ubijanie piany |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Miksowanie |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 700 ml, Szatkownica 500 ml |
| Funkcje: | Miksowanie |
Sugerowana cena producenta:
119,90 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.


