Lodówki CAMRY

1

Filtruj produkty

Wyczyść filtry
Filtruj/Sortuj
Kod: 733214
Wymiary (WxSxG) [cm]
45.3 x 37.1 x 32
Pojemność użytkowa chłodziarki [l]
19
Roczne zużycie prądu
211 kWh = 128.71 zł
Bezszronowa (No Frost)
Brak
Zmiana kierunku otwierania drzwi
Nie
Poziom hałasu (dB)
0
W ofercie sklepu Media Expert znaleźć można małe lodówki Camry, które występują w kilku wersjach. Klienci mogą zdecydować się między innymi na urządzenia stacjonarne, doskonale sprawdzające się w niewielkich pomieszczeniach, pokojach hotelowych czy akademikach, a także na modele przenośne – niezwykle przydatne na przykład w podróży. Każda chłodziarko-zamrażarka tej marki charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dlatego użytkownicy mogą liczyć przede wszystkim na stabilność działania sprzętu, jego bezawaryjność oraz odpowiednią wytrzymałość mechaniczną takiego urządzenia. Wszystko to sprawia, że każda lodówka Camry okazuje się zakupem na lata.
 
Urządzenia tego producenta kuszą także ze względu na bardzo atrakcyjne ceny oraz gwarancję najlepszych możliwych warunków przechowywania rozmaitej żywności – od mięs po warzywa, owoce oraz wszelkiego rodzaju płyny. Producent dba o wyposażenie małych lodówek w odpowiednią liczbę optymalnie dobranych półek i balkoników, które zdecydowanie ułatwiają rozmieszczenie wielu różnych produktów w niewielkiej przestrzeni. Co więcej, łatwa do przewiezienia lodówka Camry może służyć nie tylko do chłodzenia, ale również podgrzewania.
 
Rankingi lodówek tej klasy pokazują, że modele Camry cieszą się wśród użytkowników sporym uznaniem. Decydując się na zakup jednego z dostępnych urządzeń tej marki, warto oczywiście zwrócić uwagę na parametry techniczne, takie pojemność, klasa energetyczna, a także system odszraniania – tak, by wybrana lodówka Camry spełniała wszystkie indywidualne potrzeby i wymagania.

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną