| Typ: | Legowisko pluszowe |
|---|---|
| Rozmiar: | 60x40 cm |
| Wielkość zwierzęcia: | Małe i średnie |
| Wymiary (SxGxW) [cm]: | 40 x 60 x 12 |
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
| Typ: | Legowisko dla Psa i Kota |
|---|---|
| Rozmiar: | XL |
| Wielkość zwierzęcia: | Małe i średnie |
| Rodzaj tkaniny zewnętrznej: | Poliester |
| Typ wypełnienia: | Gąbka |
| Możliwość prania: | W pralce |
| Wymiary (SxGxW) [cm]: | 40 x 40 x 40 |
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
| Typ: | Pluszowe legowisko |
|---|---|
| Rozmiar: | 60 x 19 cm |
| Wielkość zwierzęcia: | Małe i średnie |
| Wymiary (SxGxW) [cm]: | 60 x 60 x 19 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Legowisko |
|---|---|
| Rozmiar: | 65 x 55 x 19 cm |
| Wielkość zwierzęcia: | Małe i średnie |
| Wymiary (SxGxW) [cm]: | 65 x 65 x 19 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
