LISTWY SMART
LISTWY Z WYŁĄCZNIKIEM
DO 4 GNIAZD
OD 5 DO 8 GNIAZD
Popularność
30 produktów
Długość [m]: 3
Liczba gniazd [szt]: 6
Maksymalne obciążenie [W]: 2200
Wyłącznik: Tak
Filtr: Przeciwprzepięciowy
Prąd znamionowy [A]: 10
Długość [m]: 3
53 90
U Ciebie
W sklepie w sobotę
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Długość [m]: 1.8
Liczba gniazd [szt]: 6
Maksymalne obciążenie [W]: 2200
Wyłącznik: Tak
Filtr: Przeciwprzepięciowy
Prąd znamionowy [A]: 10
Długość [m]: 1.8
Długość [m]: 5
Liczba gniazd [szt]: 6
Maksymalne obciążenie [W]: 2200
Wyłącznik: Tak
Filtr: Przeciwprzepięciowy
Prąd znamionowy [A]: 10
Długość [m]: 5
69 00
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Najczęściej zadawane pytania
Na co zwrócić uwagę przy zakupie listwy zasilającej?

Pierwszą cechą listwy zasilającej, na którą należy zwrócić uwagę, jest maksymalne obciążenie. Jest to szczególnie ważne, jeśli planujecie podłączeniu kilku sprzętów do tej właśnie listwy. W zależności od tego, jakie to będą urządzenia, maksymalne obciążenie powinno wynosić przynajmniej 2200 W. Wybór listwy zasilającej z wyższą tolerancją maksymalnego obciążenia jest bardzo dobrym pomysłem i sprawi, że znacznie podniesie to poziom bezpieczeństwa. Dla szczególnie wrażliwych urządzeń, warto wybrać listwy antyprzepięciowe, co zapobiegnie ich uszkodzeniu. Listwy z krótszym czasem reakcji na skoki napięcia odetną prąd znacznie szybciej. Liczba gniazd dostępnych na listwie powinna być uzależniona od Waszych potrzeb. W domach wystarczą takie z kilkoma gniazdami, ale w serwerowniach i zakładach pracy częściej przydatne będą listwy z większą liczbą wejść. Długość przewodu zdefiniuje, jak daleko od gniazdka sieciowego będziecie mogli podłączyć kolejne urządzenia poprzez listwę.

Jakie są rodzaje listew zasilających?

Listwy zasilające możemy podzielić na dwa podstawowe rodzaje. Pierwszym z nich jest listwa antyprzepięciowa, której zadaniem jest natychmiastowe i całkowite odcięcie zasilania, gdy zostanie wykryte wahanie w napięciu. Pozwoli to chronić sprzęt przed uszkodzeniem. W bardzo podobny sposób działają listwy filtrujące, z tą różnicą, że korzystają z filtrów, zwanych bezpiecznikami. W sytuacji, gdy pojawi się skok napięcia, zostaną one stopione, chroniąc sprzęt. Łatwo wymienić takie bezpieczniki na nowe.

Czym różni się listwa zasilająca antyprzepięciowa od przepięciowej?

Listwa zasilająca antyprzepięciowa i przepięciowa są do siebie bardzo podobne i w wielu przypadkach nazwę tą stosuje się nawet zamiennie. Nie jest to jednak dokładnie ten sam produkt. Listwa przepięciowa z wyglądu nie różni się od zwykłej, ale w środku skrywa kilka zabezpieczeń, których zadaniem jest odcięcie prądu w razie skoku napięcia. Zadaniem listwy antyprzepięciowej jest dokładnie to samo, ale dodatkowo wyposażono ją w bezpieczniki, które mają krótszy czas reakcji.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756