| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 22 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 297 x 431.8 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Skanowanie do pamięci zewnętrznej
Technologia Schedule On/Off
Skanowanie do pamięci zewnętrznej
Technologia Schedule On/Off
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 25 w czerni , 20 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Sprawdź
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 22 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 22 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 02.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




