Kod: 2102049
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Wydajne urządzenie mono
Druk bezpieczny
Wydajne urządzenie mono
Druk bezpieczny
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 36 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Sprawdź
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Taniej o 150,99 zł
2 149,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
2 149,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 36 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 31 w czerni , 30 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 297 x 420 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 30 w czerni , 30 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 297 x 420 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 30 w czerni , 30 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 297 x 420 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 28 w czerni , 28 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 297 x 420 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




