Kod: m00304274
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K@60Hz, 4K@240Hz, 2K@240Hz |
|---|---|
| Długość [m]: | 1,5 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Materiał: | Aluminium, Nylon |
Taniej o 10,00 zł
49,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
49,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K@60Hz, 4K@240Hz, 2K@240Hz |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K |
|---|---|
| Długość [m]: | 2 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Materiał: | PVC |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
