Mysz A4-TECH Bloody Blazing A90

Kod: 846534
A4TECH
Produkt dostępny
w wybranych sklepach
79,99
Produkt niedostępny w sklepie internetowym
Opis i dane

Opis i dane

A90 Optical Gaming Mouse

Myszki BLOODY charakteryzuja się niepowtarzalnym wzornictwem, zastosowaniem najnowocześniejszych technologii oraz najlepszej jakości materiałów. Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z produktami z absolutnie najwyższej półki, z którymi najbadziej wymagający gracze odniosą sukcesy.

Armor Boot

Myszki BLOODY wyposażone są w aluminiowe ślizgacze zapewniające do 20% szybsze działanie w porównaniu do innych gamingowych modeli.

SENSOR AVAGO A3050

Optyczny sensor AVAGO 3050 gwarantuje rozdzielczość 4000 DPI. Jest to wypróbowany i ceniony przez graczy mechanizm zapewniający dostosowanie urządzenia do różnych preferencji użytkowników. Zakres regulacji rozdzielczości (max 5 poziomów) oraz częstotliwości (max 4 poziomy), sprawiają, że użytkownik dopasowuje urządzenie do swoich spersonalizowanych potrzeb.

Ultra Core 3

Support zapewniający użytkownikowi 3 różne poziomy dla wszelkich wymagań różnego rodzaju gier (od niskiego do extremalnego). Każdy z poziomów dedykowany jest do innych typów gier: Core 1: dostosowany do gier RTS i RPG, Core 2: dostosowany do gier FPS, ULTRA Core 3: dostosowany do b. zaawansowanych gier FPS.

Rubber

Gumowana powłoka wierzchnia sprawia, że dłoń idealnie współgra z urządzeniem i nie ślizga się wskutek czego myszka reaguje w perfekcyjny sposób na każdy impuls gracza.

Light Strike M

LIGHT STRIKE II to rewolucyjna technologia mechanicznych przełączników optycznych LIGHT STRIKE, wykorzystujących do aktywacji przycisku sensor podczerwieni. LK zapewnia jedynie 0,2 ms opóźnienia oraz ponad 100 mln. kliknięć. Switche Infrared wyeliminowały również efekt podwójnego kliku. Nowa technologia gwarantuje użytkownikowi precyzję działania bez żadnych opóźnień i jest do 30ms szybsza aniżeli myszy wykorzystujące tradycyjne metalowe micro-switche. Light Strike sprawia, że mamy do czynienia z absolutnie najszybszą myszą gamingową na świecie, która sprawi, ze nawet najbardziej wymagający użytkownicy poczują się w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni ze swojego wyboru.

Specyfikacja

Typ myszy Optyczna
Dla graczy Tak
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Interfejs USB
Zasięg [m] 1.8
Rozdzielczość 4000 dpi
Liczba przycisków 8
Liczba rolek 1
Programowalne przyciski Tak
Dotykowa Nie
Kolor Szary
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera A4TECH
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Maciej
kupił/aMysz A4-TECH Bloody Blazing A90
Przez 5 lat intensywnie używałem poprzedniczki tej myszki.
Aktualnie moja stara A9 służy mi do prac biurowych, a A90 godnie ją zastępuje.
Myszka jak na swoją cenę posiada bardzo dobry sensor i przełączniki, które mają naprawdę dużą żywotność, ponadto metalowe ślizgacze dobrze sprawdzają się na każdym rodzaju podkładki, lub nawet gołym blacie biurka i są znacznie wytrzymalsze od tych z tworzywa sztucznego.
Minusem jest płatne oprogramowanie, ale w darmowej wersji ustawimy najważniejsze funkcje, więc nie jest to duży minus.

Ocena

Fantastyczna
Krystian
kupił/aMysz A4-TECH Bloody Blazing A90
Podłączyłem myszkę. Grałem jakieś 15 min i się zepsuł sensor.

Ocena

Zła
Edyta C
kupił/aMysz A4-TECH Bloody Blazing A90
Ciężka, solidna, estetycznie wykonana. Doskonale leży w dłoni.

Ocena

Fantastyczna
Efekt
kupił/aMysz A4-TECH Bloody Blazing A90
Mysz jest porządna, spełnia oczekiwania i do teraz wszystko działa. Szkoda, że dwa oprogramowania w myszce są płatne.

Ocena

Bardzo dobra
Patryk
kupił/aMysz A4-TECH Bloody Blazing A90
Myszka bardzo ładna i prawidłowo funkcjonuje. Metalowe ślizgacze i podświetlenie myszki na + 5/5. Lepszej myszki w tej cenie nie znajdziecie !!! :)

Ocena

Fantastyczna
Klient
kupił/aMysz A4-TECH Bloody Blazing A90
Według mnie mysz bardzo dobra, wcześniej korzystałem z myszki za 30zł i porównując te myszki to przepaść. Dużo przyjemniej/łatwiej się gra (wcześniej kończyłem na ostatnich miejscach, teraz jestem na szczycie). Można zmienić częstotliwość pracy. Mysz świeci się w różnych kolorach, ale jeżeli nie lubimy światełek, można je przyciemnić, lub wyłączyć. Metalowe ślizgacze, przyjemny w dotyku plastik, przewód w oplocie, dobry sensor, zalet można by wymieniać, minusów nie zauważyłem

Ocena

Fantastyczna
Klient
kupił/aMysz A4-TECH Bloody Blazing A90
Uważam, że w tym przedziale cenowym(ok. 80zł) ciężko znaleźć lepszą myszkę. Metalowe ślizgacze świetnie się sprawują. Myszka idealnie sunie się po podkładce i dobrze leży w dłoni. Jest wykonana z przyjemnego w dodtyku materiału. Przez chwilę miałem problem z kablem, który jest w oplocie i trochę mi zsuwał myszkę, ale już sobie z tym poradziłem. Już trochę się nią pobawiłem i mogę z czystym sumieniem polecić tą myszkę komuś kto ma do wydania max 100zł.

Ocena

Fantastyczna
Klient
kupił/aMysz A4-TECH Bloody Blazing A90
W pełni spełnia moje oczekiwania

Ocena

Fantastyczna
Klient
kupił/aMysz A4-TECH Bloody Blazing A90
Myszka wykonana z dobrej jakości matowego plastiku. Posiada gumki na lewym i prawym klawiszu oraz podświetlenie. Dzięki sterownikom ze strony producenta możemy zmienić między innymi co robią klawisze lub napisać własne skrypty. Myszka jest świetna jak na swoją cenę. W tej kategorii cenowej nie ma sobie równych!

Ocena

Fantastyczna
Bastian
kupił/aMysz A4-TECH Bloody Blazing A90
Bardzo dobra mysz w akceptowalnej cenie. Wysłużoną poprzedniczkę w X7-747H zastąpiła godnie. A4Tech A90 pokryta jest bardzo dobrym materiałem przyjemnym w dotyku, dłoń mi się nie poci. Kolorowe podświetlenie - kwestia gustu, w trakcie używania nie zbyt widoczne - nie przeszkadza (można zmienić ustawienia podświetlenia w oprogramowaniu Bloody5. Dodatkowe regulacje i ustawienia to zmiana rozdzielczości, strojenie czułości, 7/8 programowalnych przycisków. Wewn. pamięć do zapisania preferowanych ustawień. Waga + metalowe ślizgacze dobrane optymalnie - nie potrzebne są ciężarki. Przewód 1.8m w oplocie. Sensor optyczny AVAGO 3050. Polecam w CS> :)

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną