Opis kategorii LODÓWKI I ZAMRAŻARKI

Lodówka Caso Germany

Sezonowanie mięsa wymaga wykorzystania wysokiej jakości urządzeń chłodzących, które pozwalają długo utrzymać świeżość żywności. W sklepie Media Expert dostępne są lodówki Caso Germany, które pod tym względem sprawdzają się znakomicie. Zapewniają nie tylko odpowiednią ilość miejsca do przechowywania mięsa, ale również dostęp do nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym cały proces przebiega bardzo sprawnie.

 

Lodówka do sezonowania mięsa Caso Germany charakteryzuje się znakomitą izolacją termiczną. Za sprawą wbudowanego panelu, użytkownicy mogą w prosty sposób dostosować jej pracę do swoich potrzeb. Poprzez wykorzystanie przycisków, możliwe jest szybkie ustawienie generowanej przez urządzenie temperatury, a także uruchomienie aktywnego wentylatora. Wszystko to sprawia, że lodówka Caso Germany zapewnia najlepsze warunki do przechowywania mięsa. Do tego dochodzi również wysoka jakość wykonania sprzętu, którego producent dba o funkcjonalność i szczegóły ergonomiczne (specjalna szyba odporna na promieniowanie UV, pojemne półki ze stali nierdzewnej, praktyczne haki pozwalające na umieszczanie na nich różnego rodzaju mięsa etc.). Warto podkreślić, również w tym miejscu, że lodówki Caso Germany są cenione przez użytkowników także ze względu na niezawodność.

 

Wybierając lodówkę do sezonowania mięsa, należy zwrócić także uwagę na jej wymiary oraz – co mniej oczywiste - na klasę energetyczną i klimatyczną urządzenia. Analiza tych parametrów umożliwia dobranie sprzętu, które w najlepszy możliwy sposób spełnia indywidualne wymagania i potrzeby.

Rozwiń »

Poradnik zakupowy kategorii LODÓWKI I ZAMRAŻARKI

Lodówka MPM

W ofercie sklepu Media Expert dostępne są tanie lodówki MPM, które pozytywnie wyróżnia jakość wykonania, a także obsługa wielu przydatnych funkcji. Urządzenia tej marki są bardzo zróżnicowane – zarówno pod względem konstrukcyjnym (wymiarów, pojemności), jak i sposobu działania. Można zdecydować się między innymi na małe lodówki, wąskie, te o standardowych wymiarach, a także na większe modele dwudrzwiowe - typu side by side, które są nie tylko bardzo praktyczne, ale także doskonale komponują się w dużych kuchniach.

 

Lodówka MPM charakteryzuje się przede wszystkim doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Warto podkreślić, że występuje ona w kilku wariantach. Producent proponuje między innymi lodówki z zamrażalnikiem usytuowanym na dole, lodówki z zamrażalnikiem na górze lub wewnątrz samej chłodziarki. Dostępna jest także lodówka MPM w ogóle pozbawiona komory mrożącej. Dzięki takiej różnorodności modeli każdy może znaleźć sprzęt odpowiadający jego wymaganiom.

 

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę dokonując ostatecznego wyboru urządzenia? Między innymi na to, jaką pojemnością wyróżnia się konkretna lodówka MPM. W specyfikacji proponowanego sprzętu wyszczególniona jest zarówno wielkość chłodziarki, jak i zamrażalnika. Wylistowane są także wszelkie funkcje dodatkowe, takie jak system no frost, automatyczne odmrażanie, sterowanie elektroniczne czy też komora zero. Dzięki temu w łatwy sposób można znaleźć lodówkę MPM pasującą do indywidualnych preferencji użytkownika.

Czytaj więcej »