ODTWARZACZE BLU-RAY
ODTWARZACZE DVD
ODTWARZACZE CD
ODTWARZACZE SIECIOWE
ODTWARZACZE MULTIMEDIALNE
ODTWARZACZE PRZENOŚNE
| System operacyjny: | Android |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Obsługiwane formaty audio: | AAC, Dolby Atmos |
| Obsługiwane formaty wideo: | H.264, H.265, MPEG4 |
Przyjazny interfejs
Dostęp do aplikacji - Google Play
Model producenta: LEAP-S3
Przyjazny interfejs
Dostęp do aplikacji - Google Play
Model producenta: LEAP-S3
| System operacyjny: | Android |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Obsługiwane formaty audio: | AAC, FLAC, MP3 |
| Obsługiwane formaty wideo: | AVS2, H.265, VP9 |
| Obsługiwane formaty zdjęć: | BMP, JPG, PNG |
| System operacyjny: | Google TV |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość: | 4096 x 2160 |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 8 |
| Obsługiwane formaty audio: | Dolby Atmos, DTS HD |
| RAM pamięć: | 2 GB |
| System operacyjny: | Android |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 4 |
| Obsługiwane formaty audio: | AAC, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, MP3, WAV |
| Obsługiwane formaty wideo: | MP4, WebM |
| Obsługiwane formaty zdjęć: | BMP, GIF, JPG, PNG, WEBP |
| RAM pamięć: | 2 GB |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| System operacyjny: | Android |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 4 |
| Obsługiwane formaty audio: | AAC, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, MP3, WAV |
| Obsługiwane formaty wideo: | MP4, WebM |
| Obsługiwane formaty zdjęć: | BMP, GIF, JPG, PNG, WEBP |
| RAM pamięć: | 2 GB |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


