Popularność
30 produktów
Rodzaj: Krawatowy
Typ: Kierunkowy
Pasmo przenoszenia [Hz]: 20 - 16000
Pop filtr: Nie
Dla graczy: Nie
Złącze: 3.5 mm
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Mikrofon kierunkowy


Mikrofon kierunkowy odbiera fale akustyczne tylko z jednego kierunku. Dzieje się tak ze względu na konstrukcję urządzenia. Dźwięki docierające z innych kierunków są wytłumione, a te na których Ci zależy czyste i nagrane w dobrej jakości.


 Jaki mikrofon kierunkowy wybrać?


W ofercie Media Expert znajdziesz co najmniej kilka mikrofonów kierunkowych. Przede wszystkim musisz zdecydować, który rodzaj podłączenia Cię interesuje. Jeśli zależy Ci na uniwersalnym rozwiązaniu, wybierz mikrofony ze złączem USB. Taki sprzęt możesz podłączyć do dowolnego urządzenia, posiadającego ten slot. Jeśli Twój komputer jest wyposażony w dedykowaną kartę dźwiękową, możesz wybrać mikrofon ze złączem 3.5 mm (tzw. mini jack). Wejścia tego mogą nie posiadać laptopy. W takim wypadku możesz dokupić akcesoryjną przejściówkę, działającą jak karta muzyczna.


Wśród mikrofonów kierunkowych, dostępnych w sklepie internetowym Media Expert, znajdziesz najprostsze modele, mające formę elastycznego pręcika oraz bardziej zaawansowane konstrukcje, dedykowane streamerom lub graczom (zobacz produkty w kategoriach: mikrofony do streamowania i mikrofon gamingowy). Każdy z nich wyposażony jest w statyw umożliwiający umieszczenie mikrofonu na biurku.


Mikrofon kierunkowy do komputera – ile może kosztować?


Najtańszy mikrofon kierunkowy kupisz już za niecałe dwadzieścia złotych. Najdroższy taki sprzęt kosztuje niespełna 150 zł. W ofercie Media Expert znajdziesz wiele różnych mikrofonów, które sprawdzą się podczas pracy z komputerem stacjonarnym lub laptopem. Zobacz także produkty z kategorii: mikrofon do komputera, mikrofon dla dzieci, mikrofon bezprzewodowy, mikrofon pojemnościowy, mikrofon studyjny, mikrofon karaoke, mikrofon krawatowy, mikrofony z głośnikami, mikrofon do śpiewania, mikrofon Bluetooth, mikrofon kierunkowy, mikrofon dynamiczny, mikrofon na USB oraz mikrofon na statywie i mikrofon kardioidalny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756