Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Szkoła

Kod: 432743
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Rodzaj: Klocki plastikowe
  Seria: Mega Bloks
  Liczba elementów [szt]: 40
  Wiek: 1+
  Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
  Zobacz cały opis
  Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Szkoła
  Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Szkoła
  Taniej o 3 , 94
  94 , 75
  90
  81
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Klocki cechują się bardzo solidnym i trwałym wykonaniem

  Zabawa połączona z nauką

  Zestaw klocków Mega Bloks Szkoła „A KUKU” GRJ19 to gwarancja doskonałej zabawy oraz przyjemnej nauki. Klocki są kompatybilne z innymi zestawami Mega Bloks, dlatego można je dowolnie łączyć. Niewątpliwie zestaw Szkoła „A KUKU” sprawi maluchom ogrom frajdy i rozrywki. Na rynku znajduje się dziś wiele zabawek dla dzieci, które często przekraczają budżet rodziców. Jednak zestaw „A KUKU” od Mega Bloks można kupić w niezwykle atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie – jest on idealny na każdą kieszeń. Nie trzeba więc przepłacać, aby zapewnić swojemu dziecku maksimum radości.

  „A KUKU” składa się aż z 40 elementów. Zestaw zawiera 35 dużych, kolorowych klocków, 2 zwierzątka (sowę oraz szopa), 3 fantastyczne zjeżdżalnie, wyrzutnię oraz szkolny autobus na kółkach. Jak widać, jest więc to duży komplet, który daje ogrom możliwości i pomysłów na wspólną zabawę. Dzieci mogą wznosić budowle, a także bawić się zwierzątkami czy jeździć autobusem. Cały zestaw zachwyca pięknymi kolorami, które sprawiają, że maluchy bawią się nim z ogromną przyjemnością.

  KLOCKI MEGA BLOKS SZKOŁA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ19 Zabawa połączona z nauką Klocki cechują się bardzo solidnym i trwałym wykonaniem

  Nauka przez zabawę

  „A KUKU” od Mega Bloks to nie tylko zabawa, ale również nauka. Klocki znajdujące się w zestawie mogą posłużyć do budowania najróżniejszych budowli, dzięki czemu dziecko rozwija wyobraźnię oraz koordynację ruchową. Zestaw pomoże również w nauce liczenia czy rozpoznawaniu kolorów. Zwierzęta znajdujące się w „A KUKU” mogą służyć też do nauki – dziecko nie tylko jest w stanie poznawać nowe zwierzątka, ale tworzyć własne historie i bajki z ich udziałem. Mega Bloks pozwala również rozwijać zdolność samodzielnego myślenia oraz zręczność. Cała nauka przebiega w niezwykle przyjemny i zabawny sposób.

  KLOCKI MEGA BLOKS SZKOŁA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ19 Nauka przez zabawę

  Dla dzieci od 12 miesięcy

  Z zestawu bezpiecznie mogą korzystać nawet najmłodsi! Producent zapewnia, iż jest on dostępny dla dzieci od 12 roku życia. Oczywiście nie oznacza to, że nie mogą bawić się nim także nieco starsze pociechy. Klocki od Mega Bloks idealnie dopasowują się do dziecięcym rączek. Jednocześnie są one na tyle duże, iż nie trzeba obawiać się, że dziecko przypadkowo je połknie. Nie posiadają ostrych krawędzi, a także są wykonane z bezpiecznych materiałów.

  KLOCKI MEGA BLOKS SZKOŁA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ19 Dla dzieci od 12 miesięcy

  Trwałe i bezpieczne materiały

  Producent gwarantuje trwałość wszystkich elementów, a także całkowite bezpieczeństwo, jest więc to zabawka, którą rodzice mogą kupić swym pociechom bez żadnych obaw. Mega Blosk spełnia wszystkie normy oraz atesty, posiada również certyfikaty jakości. Komplet w żaden sposób nie stwarza zagrożenia dla najmłodszych.

  KLOCKI MEGA BLOKS SZKOŁA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ19 Trwałe i bezpieczne materiały

  Dla każdego

  Mega Bloks to klocki idealne dla każdego malucha – zarówno chłopców jak też dziewczynek. Z pewnością pokocha je każde dziecko, niezależnie od płci. Zabawki te wspierają rozwój intelektualny oraz fizyczny, rozwijają kreatywność, samodzielne myślenie i wyobraźnię. Duży komplet klocków sprawia, że dziecko może bawić się nimi zarówno samodzielnie, jak i z innymi dziećmi, dzięki czemu dodatkowo uczy się współpracy oraz dzielenia się z innymi.

  KLOCKI MEGA BLOKS SZKOŁA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ19

  Dane techniczne

  Parametry

  Rodzaj Klocki plastikowe
  Seria Mega Bloks
  Liczba elementów [szt] 40
  Materiał Tworzywo sztuczne
  Płeć Chłopiec, Dziewczynka
  Wiek 1+
  Waga z opakowaniem [g] 385
  Wymiary opakowania [mm] 85 x 420 x 290
  Gwarancja 24 miesiące
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim

  Producent

 • Nazwa producenta/importera FISHER PRICE
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Szkoła
  Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Szkoła
  Taniej o 3 , 94
  94 , 75
  90
  81
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756