Filtruj/Sortuj
Kod: 838300
Wymiary (WxSxG) [cm]
61 x 25.3 x 51.5
Liczba butelek
12
Roczne zużycie prądu
125 kWh = 76.25 zł
Sterowanie
Elektroniczne
W ofercie sklepu Media Expert dostępne są witryny chłodnicze Camry, które znajdują zastosowanie w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych, sklepach spożywczych i wszędzie tam, gdzie potrzebne są lodówki - witryny. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji oraz wykorzystanym systemom chłodniczym, proponowany przez tę markę sprzęt doskonale nadaje się do przechowywania, a także do eksponowania produktów spożywczych, w tym wyrobów cukierniczych oraz alkoholu – na przykład wina.

Każda witryna chłodnicza Camry produkowana jest z użyciem wysokiej jakości materiałów, które zapewniają nie tylko sprawne, wydajne działanie, ale również odpowiednią wytrzymałość mechaniczną i odporność na wpływ czynników zewnętrznych. Co ważne, oferowany sprzęt gastronomiczny Camry funkcjonuje w oparciu o nowoczesne systemy, które skutecznie utrzymują jedną, wprowadzoną temperaturę. Urządzenia zapewniają także użytkownikowi dostęp do wygodnych mechanizmów regulacyjnych, dzięki którym łatwo dostosować ich działanie do własnych potrzeb i do wymagań produktów trzymanych w chłodziarce. Do tego wszystkiego należy dodać fakt, iż witryna chłodnicza Camry wyróżnia się bardzo przemyślanym wnętrzem, pozwalającym na odpowiednie rozmieszczenie artykułów, które następnie są bardzo dobrze eksponowane klientom.

Witryna chłodnicza Camry występuje w wersjach wyposażonych w bardzo wygodny w użyciu wyświetlacz cyfrowy, który pozwala na łatwe kontrolowanie wszystkich parametrów pracy urządzenia. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru konkretnego modelu sprzętu, warto sprawdzić również szczegółowo jego specyfikację techniczną (pojemność, klasa energetyczna etc.).

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną