Suplement TRIGGY Puszka Cyber Fruit

Kod: 412530
TRIGGY
Smak
Grejpfrutowy
Masa [g]
300
Liczba porcji w opakowaniu
30

Dostępne warianty

SmakGrejpfrutowy

99,99
129,99
99,99
Grejpfrutowy
Suplement TRIGGY Puszka Cyber Fruit
99,99
129,99
99,99
Opuncja
Suplement TRIGGY Puszka Digital Cactus
99,99
129,99
99,99
Owoce egzotyczne
Suplement TRIGGY Puszka Virtual Tropic
99,99
129,99
99,99
Truskawkowy
Suplement TRIGGY Puszka Starberry

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Taniej o
30
129,99
99,99
99,99
129,99
Taniej o
30

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Energia cyber cytrusów! Naturalny smak grejpfruta, zdecydowany i kwaskowy, silnie pobudza i daje moc! Eksplozja naturalnej witalności i orzeźwienia!

JAK TO DZIAŁA?

Najprościej! Prosty skład, jakościowe składniki o szerokim spektrum pobudzania i proporcjach zapewniających największą przyswajalność. Bo proste rozwiązania są najlepsze. Co nie oznacza, że najprostsze...

KIEDY SIĘGNĄĆ PO TRIGGY?

Triggy to suplementy stworzone dla graczy, e-sportowców i wszystkich, którzy chcą przedłużyć FLOW w codziennych aktywnościach. Dla przeciwników przeciętniactwa! Więc jeśli szykujesz się na całonocne granie i potrzebujesz pozytywnego pobudzenia - sięgnij po Triggy! Zasypiasz przy kompie, a przed Tobą jeszcze kilka godzin pracy i odczuwasz spadek koncentracji - sięgnij po Triggy! Odczuwasz zmęczenie, osłabienie i zaczyna brakować Ci energii - sięgnij po Triggy!

Żeby wygrywać musisz być obecny!
EFEKT?

Nie musisz długo czekać. Już 20 do 30 minut od spożycia Triggy wykazuje działanie typowe dla zwartych w formule składników aktywnych. Rezultatem jest wzrost sił witalnych i umysłowych, którym towarzyszy wzrost koncentracji, szybkości reakcji, multizadaniowości. Likwidacja lub znaczne obniżenie poczucia zmęczenia, osłabienia i spowolnienia utrzymują się nawed to 4 godzin! W przeciwieństwie do energetyków Triggy nie zawiera cukru, więc nie grozi Ci "zjazd glikemiczny", objawiąjcy się znużeniem i zaburzeniem koncentracji.

To jedyny taki produkt na rynku!
8 KLUCZOWYCH SKŁADNIKÓW

Liczy się jakość - nie ilość. Dlatego bezkompromisową formułę Triggy oparliśmy na 8 najwyższej jakości składnikach aktywnych. Ich zadaniem jest pobudzanie układu nerwowego, układu krążenia, walka ze stresem oksydacyjnym oraz potriggy_opis koncentracji.

  • L-lizyna - Lizyna to aminokwas niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Bierze udział m.in. w budowie nowych białek, przeciwciał, enzymów oraz wytwarzaniu hormonów - w Triggy odpowiada za poprawę koncentracji.
  • Jabłczan cytruliny - Cytrulina jest to związek chemiczny należący do grupy aminokwasów, będący pochodną ornityny. To ona wspiera proces syntezy argininy, a więc im więcej cytruliny, tym więcej argininy w organizmie, a im więcej argininy tym większa ilość tlenku azotu, która przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwionośnych i jeszcze lepsze ukrwienie tkanek, a przez to wydajniejszą pracę mózgu (kontentracja) i mięśni (refleks).
  • Tiamina - czyli wytamina B1 wspomaga prawidłowe działanie układu nerwowego, serca i mięśni.
  • Rutyna - to organiczny związek chemiczny z grupy glikozydów flawonoidowych. Dzięki uszczelnianiu naczyń krwionośnych wpływa na ogólną poprawę odporności organizmu, stosowana jest pomocniczo w zaburzeniach krążenia żylnego. Wzmacnia i uszczelnia naczynia włosowate.
  • Winian L-karnityny - Karnityna w organizmie odpowiedzialna jest za transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie przetwarzane są one w energię - powodując przyspieszony wzrost energii. Bierze również udział w metabolizmie węglowodanów oraz niektórych rozgałęzionych aminokwasów. Ułatiwa usuwanie z krwi wytworzonych w trakcie nadmiernego wysiłku cząsteczek mlecznu, sprzyjając szybszej regeneracji. Udowodniono badaniami również wpływ Karnityny na zdolności kognitywne; szybsze i łatwiejsze uczenie się, zapamiętywanie, poprawę czasu reakcji.

Z 3 najskuteczniejszych bohaterów stworzyliśmy synergicznie działający TRI.G ACTIVE COMPLEX™

Czyli autorski zespół składników aktywnych, wyselekcjonowany, by zmaksymalizować efekty długich, intensywnych treningów i e-treningów. Pobudza jednocześnie układ krążenia, układ nerwowy i metabolizm.

  • Brain Booster (1,3,7-trimetyloksantyna czyli czysta kofeina) - sprzyja pobudzeniu organizmu, wzrostowi koncentracji. Powoduje termogenezę i przyspiesza metaboliz. W efekcie poprawia ukrwienie tkanek miękkich przez co poprawia i przedłuża aktywną pracę mózgu.
  • Blood Booster (AAKG czyli czysta forma alfa-ketogultaranu L-argininy) - L-arginina to aminokwas, który może być wytwarzany w organizmie z kwasu glutaminowego i proliny. Znaczenie L-argininy w organizmie jest ściśle związane z faktem, że bierze ona udział w wytwarzaniu NO (tlenek azotu). Związek ten pozytywnie wpływa na działanie całego układu krwionośnego - między innymi uszczelnia naczynia krwionośne. Obecnośc L-argininy w organizmie chroni więc przed chorobą wieńcową oraz reguluje ciśnienie tętnicze krwi, a przez to wpływa na lepsze dokrwienie mięśni i mózgu, zwiększenie koncentracji i objętości tkanek mięśniowych. Sprzyja wzmocnieniu układu immunoligcznego.
  • Meta Booster(ekstrakt z gorzkiej pomarańczy) - pobudza proces termogenezy i przyspiesza metablizm. Poprawia ukrwienie tkanek i koncentrację.
UPGRADE YOURSELFE
Weź 2 miarki TRIGGY...
Wsyp do shakera...
Dolej 400ml wody...
Wymieszaj!
TABELA WARTOŚCI ODŻYWCZYCH
Wartość odżywcza w: 
Porcji (10 g)
100g
*RWS
Wartość energetyczna 113 kJ / 27 kcal 1125 kJ / 269 kcal
Tłuszcz <0,1 g<0,5g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe <0,1 g <0,5 g
Węglowodany 4,59 g 45,9 g
W tym cukry 0 g 0 g
Białko 2 g 20 g
Sól <0,1 <1 g
L-lizyna 1 g 10 g
Jabłczan cytruliny 0,5 g 5 g
Winian L-karnityny 0,5 g 5 g
Alfaketoglutaran L-argininy 0,5 g 5 g
1,3,7- trimetyloksantyna (kofeina) 150 mg 1,5 g
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 100 mg 1 g
Witamina B1 (Tiamina) 4 mg 40 mg 364%
Rutyna 10 mg 100 mg
*RWS: Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej.

Dane techniczne

Białko [g/10g] 2
Cel Zmaksymalizowanie efektów intensywnych treningów i e-treningów
Działania Pobudza układ krążenia, układ nerwowy i metabolizm
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy [mg/10g] 100
Kofeina kofeiny [mg/10g] 150
Liczba porcji w opakowaniu 30
Masa [g] 300
Rutyna [mg/10g] 10
Skład 1,3,7- trimetyloksantyna, Alfaketoglutaran L-argininy, Chlorowodorek L-lizyny, Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, Jabłczan cytruliny, Maltodekstryna, Regulator kwasowości: kwas cytrynowy, Rutyna, Substancja słodząca: sukraloza, Tiamina (monoazotan tiaminy), Winian L-karnityny
Smak Grejpfrutowy
Sól [g/10g] 0.1
Wartość energetyczna [kcal/10g] 27
Wartość energetyczna [kJ/10g] 113
Winian L-karnityny [g/10g] 0.5
Witamina B1 (Tiamina) [mg/10g] 4
Nazwa producenta/importera TRIGGY
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

99,99
129,99
Taniej o
30