RAM (32GB)
RTX NVIDIA
RX RADEON
SSD (1TB)
CPU AMD
CPU INTEL
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics |
| Intel Core 5 210H | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 512 GB PCIe NVMe 4.0 |
Taniej o 900,00 zł
5 499,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
5 499,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 5700 | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
Sugerowana cena producenta:
5 799,99 zł
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Intel Core Ultra 5-225 | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050, 6 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 5 Pro 4650G | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
Sprawdź
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9060 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Brak |
Sprawdź
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 7600, 8 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Intel Core i5-12400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
Taniej o 200,00 zł
4 799,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4 799,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
Sugerowana cena producenta:
8 199,99 zł
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i7-14700F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 |
| Windows 11 Home |
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Intel Core Ultra 7-255HX | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
Sprawdź
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 7600, 8 GB, GDDR6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 3700X | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Windows 11 Home |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
7 259,99 zł
Cena przed kodem
6 599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Intel Core Ultra 7-265KF | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 585,84 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
14 084,84 zł
Cena przed kodem
14 084,84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 5 7600 | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
Sprawdź
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 7600, 8 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Intel Core i5-12400F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
Sprawdź
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Komputer ACER Predator Orion 3000 PO3-665 Ultra 7-265F 32GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5060 DLSS 4 Wi-Fi
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core Ultra 7-265F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 |
| Nie posiada |
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core Ultra 7-265F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Windows 11 Home |
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Intel Core Ultra 5-225 | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090, 32 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9850X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i7-14700F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6400 MHz |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Intel Core 5 210H | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 450,99 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
4 849,99 zł
Cena przed kodem
4 849,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9060, 8 GB, GDDR6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 5500 | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Windows 11 Home |
Sprawdź
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 9500F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
8 749,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
8 499,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9700X | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4PCIe NVMe 5.0 x4 |
Sprawdź
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Intel Core Ultra 5-225 | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
Sprawdź




