Tunery satelitarne PLATFORMA-N

(1)

Aktywne filtry Wyczyść wszystkie

+ PLATFORMA N

Typ zestawu:

Karta dostępu

Złącze EURO (Scart):

Nie

Złącze USB:

Nie

cena online

9999

Produkt chwilowo niedostępny

10.00 zł x 11 rat

Produkt dostępny w wybranych sklepach

Produkt dostępny
w wybranych sklepach

cena online

9999

Produkt niedostępny w sklepie internetowym

Odbiór za godzinę

1. Złóż zamówienie
2. Potwierdzimy dostępność w ciągu 15 min.
3. Odbierz produkt w sklepie

Wybierz sklep, w którym chcesz odebrać towar

Pobierz swoją lokalizację

Opis kategorii Tunery satelitarne

Telewizja N proponuje specjalny system SMART HD, który pozwala na odbiór wielu kanałów telewizyjnych poprzez wykorzystanie dekodera i karty, doładowywanej regularnie lub tylko wtedy, gdy użytkownik ma na to ochotę i środki. W ten sposób zyskać można sporą swobodę, która nie jest w żaden sposób ograniczana przez umowy czy też inne zobowiązania. W sklepie Media Expert znajdują się między innymi pakiety startowe, obejmujące karty doładowane na 3 miesiące.

Telewizja N na kartę obejmuje kilka pakietów – ten startowy składa z kilkudziesięciu najważniejszych kanałów dostępnych w bardzo przystępnej cenie. Największym atutem tego typu rozwiązań jest to, że sam użytkownik decyduje, kiedy karta ma być doładowana i na jaki cel. Można ograniczyć się do programów bezpłatnych lub też przejść na opcję Smart HD plus, gwarantującą dostęp do wielu kanałów polskich i zagranicznych. A wszystko to przy użyciu nowoczesnego dekodera Smart TV, obsługującego różne rozdzielczości obrazu. Często występuje on także w odmianach z funkcją nagrywania. Wszystko to sprawia, że telewizja N jest naprawdę warta zainteresowania.

Nie można zapominać również o atrakcyjnych cenach oraz swobodzie doładowywania oferty N na kartę. Wszystko przebiega w sposób sprawny i szybki, dzięki czemu użytkownik cały czas ma kontrolę nad tym, za co płaci i co ogląda. Telewizja N jest ciekawą alternatywą dla typowych umów abonenckich.
Zwiń »