Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Wizjer powiększający GGS na LCD Viewfinder SWIVI S6 3.0X

Kod: 356509
GGS
Przeznaczenie
Lustrzanka z ekranem LCD 3" / 3.2" o proporcjach 4:3 / 3:2
Rodzaj
Wizjer
Opis i dane

Opis i dane

Wizjer powiększający GGS na LCD Viewfinder SWIVI S6 3.0X

 

Wizjer powiększający GGS LCD Viewfinder S6 to wysokiej jakości przyrząd optyczny, przeznaczony dla fotografów i filmowców posługujących się lustrzankami z ekranami LCD 3" / 3,2" o proporcjach 4:3 / 3:2. Widziany za jego pomocą obraz staje się 3-krotnie większy niż w rzeczywistości, co w znaczącym stopniu ułatwia precyzyjne nastawianie ostrości i kadrowanie. Okular LCD Viewfindera S6 stworzony został w oparciu o wysokiej jakości materiały. Jego elementy optyczne pokryto wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi gwarantującymi jasny i kontrastowy obraz pozbawiony aberracji chromatycznej. Duża muszla oczna wykonana została z miękkiej gumy. Jej wyprofilowany kształt osłania oko od światła zewnętrznego, dzięki temu obraz w wizjerze jest zawsze kontrastowy i wyraźny. Zmiana ułożenia muszli umożliwia wygodne spoglądanie zarówno lewym jak i prawym okiem. Okular i muszla oczna zamocowane zostały na korpusie wykonanym z tworzywa miłego w dotyku, odpornego na uderzenia i na trudne warunki atmosferyczne. W wypadku kiedy chcemy spojrzeć bezpośrednio na ekran, wizjer ma możliwość odchylenia do góry o 180°. Proste i intuicyjne mocowanie wizjera realizowane jest za pomocą płytki przykręcanej do gniazda statywu w aparacie. Płytka posiada trzy własne gniazda 1/4” umożliwiające montaż na statywie, czy monopodzie. Regulacja mocowania w trzech płaszczyznach pozwala dopasować urządzenie do niemal każdego aparatu. Płytka wykonana jest w standardzie Arca-Swiss i umożliwia bezpośredni montaż na statywach z tym typem mocowania.

Dane techniczne

Rodzaj Wizjer
Inne Miękka, gumowa muszla oczna, Możliwość ustawienia do lewego i prawego oka, Odchylany wizjer, Płytka w standardzie Arca-Swiss, Przepuszczalność światła: powyżej 90%, Warstwa antyrefleksyjna
Materiał Guma, Metal, Tworzywo sztuczne
Przeznaczenie Lustrzanka z ekranem LCD 3" / 3.2" o proporcjach 4:3 / 3:2
Kolor Czarny
Typ akcesorium Wizjer powiększający
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera GGS
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną