Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR) |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
2 249 zł
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, OLED |
|---|---|
| 240 (4K), 480 (FHD) | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1300 (HDR), 275 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 949 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 18.5", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px |
|---|---|
| 60 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 220 |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., HDMI 2.0 - 1 szt., USB 2.0 - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px |
|---|---|
| 60 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
| 16:9 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 36.5", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 0.5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 65", 3840 x 2160px |
|---|---|
| 60 | |
| 6.5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px |
|---|---|
| 100 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
| 16:9 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 49", 5120 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 240 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 240 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 899 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 86", 3840 x 2160px |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 86", 3840 x 2160px |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 43", 3840 x 2160px, ADS |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 65", 3840 x 2160px, ADS |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 55", 3840 x 2160px, ADS |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 50", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 75", 3840 x 2160px, ADS |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 86", 3840 x 2160px |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 75", 3840 x 2160px |
|---|---|
| 60 | |
| 6.5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 49.5", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 8 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 500 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 49", 5120 x 1440px, VA |
|---|---|
| 240 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 449 zł
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.




