| Kompatybilność: | AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 1x 90 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | Brak |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Srebrny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Kompatybilność: | AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 1x 90 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | Brak |
| Kolor łopatek wentylatora: | Szary |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Srebrny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Kompatybilność: | 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, AM5, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 1x 80 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | Brak |
| Kolor łopatek wentylatora: | Niebieski |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Srebrny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

