Polecane produkty podobne

Opis produktu

Dbaj o zdrowie!

Szczoteczka SENCOR to urządzenie, które charakteryzuje się zastosowaniem nowoczesnych technologii, dzięki którym dbanie o zdrowie Twoich zębów stanie się o wiele prostsze i przyjemniejsze. Będziesz mógł wybierać spośród dziesięciu trybów szybkości i twardości. Z łatwością dostosujesz szczoteczkę do swoich potrzeb, a przede wszystkim do swoich zębów, które u każdego człowieka są inne i wymagają innego rodzaju pielęgnacji.


Szczoteczka soniczna SENCOR SOC 0912GR

Doskonała bateria

Przy zakupie szczoteczki sonicznej niezwykle ważnym aspektem jest sprawdzenie wytrzymałości jej baterii. W przypadku urządzenia SENCOR, może ona wytrzymać nawet 45 dni! To właśnie dzięki temu, będziesz mógł zabrać ją praktycznie wszędzie, nie martwiąc się o jej rozładowanie. Co więcej, nieważne w jakim miejscu na świecie będziesz się znajdował, z pewnością naładujesz tam swoją szczoteczkę SENCOR, gdyż jest niezwykle kompatybilna i działa pod napięciem 100-240 V.


Szczoteczka soniczna SENCOR SOC 0912GR

Przemyślany program czyszczenia

Szczoteczka soniczna SENCOR posiada specjalne ustawienie oscylacji, czyli możliwość rozdzielenia czyszczenia zębów na cztery różne etapy, które wspomagają dokładność i skuteczność mycia. Co więcej, prędkość urządzenia wynosi, aż 41 000 ruchów na minutę, co powoduje, że usuwa brud o wiele sprawniej niż zwykłe szczoteczki, gwarantując Ci tym samym piękny i promienny uśmiech.

Szczoteczka soniczna SENCOR SOC 0912GR

Idealne parametry

Każdy użytkownik szczoteczki SENCOR natychmiastowo docenia to, że jest niesamowicie poręczna. Wszystko to za sprawą idealnie dopasowanej rękojeści urządzenia, która ma za zadanie sprawić, aby mycie zębów zawsze było komfortowe. Warto też dodać, że szczoteczka pracuje bardzo cicho 65 dB (A), będziesz mógł myć zęby gdzie tylko zechcesz, a z pewnością nie będziesz przeszkadzał osobom znajdującym się w Twoim otoczeniu. Co więcej, nie będziesz musiał martwić się o to, że przypadkiem zostanie zanurzona w wodzie, gdyż technologia IPX7 sprawia, że to urządzenie jest wyjątkowo wodoodporne.

Szczoteczka soniczna SENCOR SOC 0912GR

Świetnie skompletowana

Do szczoteczki dołączone są najważniejsze dodatki, dzięki którym używanie jej stanie się jeszcze wygodniejsze. Za sprawą stylowego etui podróżnego, będziesz mógł zabrać swoje urządzenie wszędzie, bez konieczności martwienia się o to, że zostanie zniszczone podczas podróży. Mało tego, dwie końcówki podstawowe zapewnią Ci możliwość wymiany, w razie gdyby jedna z nich się zużyła. Natomiast, stacja dokująca pomoże dopilnować Ci, by szczoteczka była zawsze gotowa do działania!.

Szczoteczka soniczna SENCOR SOC 0912GR

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ: Soniczna
Czas działania: do 45 dni
Ruchy soniczne [ruchów/min]: 41000
Tryb pracy: Delikatne czyszczenie, Pielęgnacja dziąseł, Wybielanie
Wskaźniki: Wskaźnik ładowania
Funkcje: Sygnalizator czasu mycia
Zasilanie: Akumulatorowe

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Szczoteczka soniczna SENCOR SOC 1101RD (3 sztuki)

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756