Popularność
30 produktów
Rodzaj: Nożyce do kabli
Przeznaczenie: Do kabli
Materiał: Stal
Rękojeść: Dwukomponentowa
Taniej o 8 , 63
77 , 63
69
00
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Nożyce do kabli


W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele narzędzi. Są to także akcesoria o przeznaczeniu specjalistycznym. Przykładem są między innymi nożyce do kabli. Kupisz je w Media Expert. Masz możliwość skorzystania z dostawy na wskazany adres lub do punktu odbioru. Sprawdź, jakie nożyce do przewodów możesz zamówić i zapoznaj się z ofertą pozostałych narzędzi możliwych do zamówienia, dostępnych w sklepie online.


Nożyce do kabli – jakie kupisz w sklepie Media Expert?


Nożyce do kabli to sprzęt, który przyda się w różnych okolicznościach. Na pewno jest potrzebny podczas prac elektrycznych, ale warto go mieć także podczas prac wykończeniowych w mieszkaniu oraz naprawy samochodu, gdzie zajdzie potrzeba przecięcia przewodów. Sprzedawane przez nas nożyce do kabli są wykonane z mocnych materiałów, aby cięły sprawnie i służyły długo. Jest to między innymi sprzęt marki Neo.


Nożyce do przewodów – jakie powinieneś wybrać z dostępnej oferty?


Wybierając nożyce do kabli, sprawdź jakiego materiału zostały wykonane. Najczęściej ostrza są wyprodukowane ze stali, co zapewnia sprawne cięcie przewodów. Izolacja jest oczywiście niezbędna, aby zagwarantować bezpieczeństwo użytkownikowi. Mimo wszystko, zawsze odłączajmy kable od zasilania. Nożyce powinny mieć także wygodne uchwyty, aby cięcie nawet grubych przewodów nie sprawiało problemów. Funkcjonalne są modele wyposażone w nacięcia, pozwalające w łatwy sposób pozbyć się izolacji z kabli elektrycznych.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756