Kod: 2121771
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 16 | |
| Moc [W]: | 1900 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 220 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
Obrotowy kosz do pieczenia 360°
Pojemność 16 L
Obrotowy kosz do pieczenia 360°
Pojemność 16 L
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 12 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.9 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Taniej o 70,00 zł
519,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
519,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 65 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Ruszt, Tacka ociekowa, Uchwyt, Widelec do rożna |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 12 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



