Opis produktu

Dbaj o ogród należycie

Wygodne urządzenie, którego Ci trzeba

Kosiarka akumulatorowa RYOBI RLM36X41H50PG to model akumulatorowy, który łączy w sobie wydajne działanie i ekologiczne podejście do pielęgnacji ogrodu. Dzięki wielu wygodnym funkcjom, a także wysokiej jakości wykonania, urządzenie spełni oczekiwania wymagających użytkowników.

Kosiarka ta jest łatwa w transporcie dzięki funkcji Power Assist, która zwiększa przyczepność tylnych kółek. Tym samym, urządzenie można łatwo holować, zabierając je w wybrane miejsce na trawniku.

Kosiarka akumulatorowa RYOBI RLM36X41H50PG wygoda jakiej Ci trzeba i pojemny kosz

Model akumulatorowy

Kosiarka akumulatorowa RYOBI RLM36X41H50PG to urządzenie, które łączy w sobie cechy znanych modeli elektrycznych i spalinowych. Z jednej strony do działania nie potrzebuje stałego połączenia ze źródłem zasilania, co sprawia że zapewnia wygodę użytkowania i brak konieczności zakupu długiego przewodu, odpowiedniego do ogrodu. Z drugiej strony - nie wytwarza żadnych szkodliwych spalin, które przedostawałyby się do atmosfery, tym samym działając ekologicznie. Co więcej, urządzenie powstało na bazie wysokiej jakości materiałów, dzięki którym wyróżnia się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Dodatkowym zabezpieczeniem, chroniącym podzespoły kosiarki przed uszkodzeniem mechanicznym jest wzmocniony zderzak.

Kosiarka akumulatorowa RYOBI RLM36X41H50PG model akumulatorowy

Funkcja Max Power, tryb mulczowania i zbierania

Długość pracy urządzenia na jednym ładowaniu jest uzależniona m.in. od tego, jak wysoka jest koszona trawa. Dzięki funkcji Max Power, urządzenie dostosowuje moc działania do aktualnie wykonywanego zadania, co sprawia że kosiarka zużywa tylko tyle energii, ile jest faktycznie niezbędne. Warto także dodać, że posiada ona funkcję mulczowania, która jest doceniana przez wielu ogrodników na całym świecie. Dzięki możliwości rozdrobnienia koszonej trawy i rozsypania jej po trawniku w trakcie pracy kosiarki, zyskujemy naturalny nawóz, który nie tylko zapewnia dopływ wartości odżywczych, ale również chroni przed wysuszeniem przy wysokich temperaturach.

Kosiarka akumulatorowa RYOBI RLM36X41H50PG MAx Power

Wyposażenie

Do kosiarki dołączono instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj kosiarki: Akumulatorowa
Zakres regulacji koszenia [mm]: 20 - 70
Typ silnika: Szczotkowy
Szerokość koszenia [mm]: 400
Pojemność kosza [l]: 45
Rodzaj regulacji: Centralna (5-stopniowa)
Wyrzut boczny: Nie
Waga [kg]: 19.2

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Kosiarka akumulatorowa RYOBI RLM36X41H50PG

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756