Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC

Kod: 432761
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Rodzaj: Klocki plastikowe
  Seria: Mega Bloks
  Liczba elementów [szt]: 60
  Wiek: 1+
  Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
  Zobacz cały opis
  Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC
  Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC
  59
  38
  U Ciebie
  W sklepie w poniedziałek
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Bezpieczna i trwała zabawka

  Wspiera rozwój dziecka na każdym kroku

  Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC (DXH35) to linia zabawek, które pozwalają łączyć zabawę z nauką. Doskonale nadają się zarówno dla maluchów, jak i dla nieco starszych dzieci, na przykład tych w wieku przedszkolnym. Kolorowy pociąg z klockami gwarantuje wielogodzinną, fantastyczną zabawę! Zabawka nie wymaga baterii oraz pilota.

  Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC DXH35 Bezpieczna trwała zabawka gwarantuje wielogodzinną zabawę Wspiera rozwój dziecka na każdym kroku

  Pociąg z 20 klockami ABC

  Komplet składa się z pociągu zawierającego 3 podstawy na kółkach oraz z 20 różnokolorowych klocków z literkami od A do Z. Jest więc to dość duży zestaw, który na dodatek można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Klocki da się dowolnie układać na pociągu, tworząc wspaniałe budowle i różnorodne konstrukcje, takie jak na przykład stacja kolejowa. Pociąg ABC z pewnością pomoże dziecku odkryć swoje talenty oraz rozwinąć wyobraźnię.

  Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC DXH35 Pociąg z 20 klockami ABC

  Szybka nauka alfabetu

  Mega Bloks ABC to nie tylko zabawa, ale również nauka. Każdy z klocków został oznaczony jedną literą alfabetu, dzięki czemu dzieci mogą poznawać i tworzyć konkretne słowa. Zabawka ta pozwala więc dzieciom rozwijać się pod względem intelektualnym, a także pobudza kreatywność i stymuluje potencjał dziecka. Zabawki, które nie tylko bawią, ale również uczą to najlepszy wybór dla maluchów.

  Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC DXH35 Szybka nauka alfabetu

  Dla dzieci od 1 roku życia

  Pociąg Mega Bloks ABC to zabawka, z której mogą korzystać dzieci od 1 roku życia, nie posiada drobnych elementów ani ostrych kantów, dlatego bez obaw mogą się nią bawić najmłodsi. Jak wiadomo, maluchy często wkładają różne przedmioty do buzi czy rzucają nimi o podłogę. Klocki ABC Mega Bloks są całkowicie bezpieczne, nie istnieje żadne ryzyko zadławienia czy skaleczenia się, dlatego jest to zabawka, która chętnie wybierana jest dla maluchów od 12 miesięcy. Oczywiście świetnie nadaje się także dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC DXH35 Dla dzieci od 1 roku życia

  Dla chłopców i dziewczynek

  Pociąg ABC to zabawka, którą może bawić się każdy, bez względu na płeć – chłopcy oraz dziewczynki. To zabawka uniwersalna, która na pewno ucieszy każdego maluszka, zapewniając mu fantastyczną rozrywkę przez długie godziny.

  Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC DXH35 Dla chłopców i dziewczynek

  Trwałe, bezpieczne klocki

  Klocki Mega Bloks cechują się doskonałą trwałością i solidnym wykonaniem, posiadają również niezbędne certyfikaty i atesty. To bezpieczna zabawka, którą mogą bawić się dzieci w różnym wieku. Klocki są idealne do zabawy i nauki, wspierają fizyczny oraz intelektualny rozwój dziecka, pozwalają poznawać świat i odkrywać swoje umiejętności. W towarzystwie kolorowego pociągu ABC każde dziecko błyskawicznie nauczy się alfabetu oraz fantastycznie spędzi czas.

  Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC DXH35 Trwałe, bezpieczne klocki

  Dane techniczne

  Parametry

  Rodzaj Klocki plastikowe
  Seria Mega Bloks
  Liczba elementów [szt] 60
  Materiał Tworzywo sztuczne
  Płeć Chłopiec, Dziewczynka
  Wiek 1+
  Waga z opakowaniem [g] 882
  Wymiary opakowania [mm] 384 x 295 x 109
  Gwarancja 24 miesiące
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim

  Producent

 • Nazwa producenta/importera FISHER PRICE
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC
  Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC
  59
  38
  U Ciebie
  W sklepie w poniedziałek
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756