ROBOTY GOTUJĄCE
ROBOTY PLANETARNE
ROBOTY KUCHENNE
MIKSERY RĘCZNE
BLENDERY PERSONALNE
BLENDERY RĘCZNE
KIELICHOWE
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka blendująca, Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka blendująca, Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Końcówki: | Do rozdrabniania, Do spieniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 700 ml, Pokrywa, Rozdrabniacz, Spieniacz do mleka, Stojak na akcesoria |
| Funkcje: | Rozdrabnianie, Ubijanie jajek, Ubijanie piany, Ubijanie śmietany |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Końcówki: | Do rozdrabniania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Rozdrabnianie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

