| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 45 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Dwie różne potrawy w tym samym czasie
Dostęp do bazy ponad 144 przepisów
Ilość koszy: 2
Model: EY942HE0
Dwie różne potrawy w tym samym czasie
Dostęp do bazy ponad 144 przepisów
Ilość koszy: 2
Model: EY942HE0
Cena z kodem obowiązuje do 25.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 29,97 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 25.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
599,99 zł
Cena przed kodem
498,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
w sklepie
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Cena z kodem obowiązuje do 28.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 19,99 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 28.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
549,99 zł
Cena przed kodem
448,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10 | |
| Moc [W]: | 2750 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Sprawdź
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 205 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8.5 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
619,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10 | |
| Moc [W]: | 2750 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 10 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 130,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
899,00 zł
Cena przed kodem
899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 10 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 230 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 11 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 2800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 11 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Sprawdź
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa WEBBER AF900 9l z podwójnym koszem i 8 automatycznymi programami
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 9 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 1750 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Taniej o 90,23 zł
497,22 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
497,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Ruszt |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
989,99 zł
Cena przed kodem
899,87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2750 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Ruszt |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



