| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3 | |
| Moc [W]: | 1300 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Nienagrzewający się uchwyt
Misa z powłoką nieprzywierającą
Nienagrzewający się uchwyt
Misa z powłoką nieprzywierającą
Taniej o 17,80 zł
223,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
208,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3 | |
| Moc [W]: | 1200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

