| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Aż 12 automatycznych programów
Oszczędność do 65% energii
Aż 12 automatycznych programów
Oszczędność do 65% energii
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 110,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
399,00 zł
Cena przed kodem
399,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10 | |
| Moc [W]: | 2750 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 10 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 130,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
899,00 zł
Cena przed kodem
899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa AKPO ABF 630CY 5.7l z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.7 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 110,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
398,00 zł
Cena przed kodem
349,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź


