ROBOTY GOTUJĄCE
ROBOTY PLANETARNE
ROBOTY KUCHENNE
MIKSERY RĘCZNE
BLENDERY PERSONALNE
BLENDERY RĘCZNE
KIELICHOWE
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka blendująca, 1 x końcówka do ubijania, 1 x rozdrabniacz, Pojemnik 600 ml |
| Funkcje: | Mielenie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada bezpieczeństwa, Ergonomiczny kształt |
System QuattroBlade z czterema ostrzami
Ergonomiczny uchwyt idealny do każdej dłoni
System QuattroBlade z czterema ostrzami
Ergonomiczny uchwyt idealny do każdej dłoni
Taniej o 19,01 zł
249,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
249,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 800 ml |
| Funkcje: | Miksowanie |
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa, Nie |
| Liczba prędkości: | 12 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do rozdrabniania |
| Pozostałe: | Mini rozdrabniacz |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie |
Taniej o 11,13 zł
132,04 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
129,93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 3 |
| Końcówki: | Do miksowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 500 ml, Szatkownica 500 ml, Uchwyt do montażu na ścianie |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany |
Taniej o 35,01 zł
135,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
135,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Rozdrabnianie |
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 700 ml, Szatkownica 500 ml |
| Funkcje: | Przecieranie, Rozdrabnianie, Szatkowanie, Ubijanie piany |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x rozdrabniacz, Pojemnik z miarką 500 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 500 ml |
| Funkcje: | Rozdrabnianie |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 700 ml, Szatkownica 500 ml |
| Funkcje: | Miksowanie |
Sugerowana cena producenta:
119,90 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.


