Aparat SONY ZV-1 Czarny

Kod: 318396
SONY
Rozdzielczość efektywna [Mpx]
20.1
Rodzaj matrycy
CMOS
Rozmiar matrycy [cal]
1
Wielkość ekranu LCD [cal]
3
Stabilizator obrazu
Elektroniczny
Zoom optyczny
x2.7
Kolor obudowy
Czarny

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Taniej o
400
3 499,00
3 099,00
Promocja przy zakupie na raty! Dwie pierwsze raty płacimy za Ciebie
3 099,00
3 499,00
Taniej o
400

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Wspaniałe zdjęcia i filmy

Wysoka jakość fotografii to zasługa przetwornika CMOS Exmor RS typu 1,0" i obiektywu ZEISS® 24–70mm. Rezultatem połączenia dużego przetwornika i szerokokątnego obiektywu z przysłoną F/1.8–2.8 z procesorem BIONZ X™, jest profesjonalny wygląd obrazu, wyjątkowa efektywność w słabym oświetleniu i pięknie rozmyte tło na zdjęciach portretowych.

Chcesz utrwalić piękny świat ze wszystkimi szczegółami? Nagraj film w formacie 4K (QFHD 3840x2160). Szybki przetwornik aparatu ZV-1 odczytuje wszystkie piksele, których jest około 70% więcej niż w obrazie 4K. Dzięki tym dodatkowym danym każda klatka filmu zdumiewa szczegółowością.

Aaparat SONY ZV-1 opis specyfikacja obiektyw matryca rozdzielczość przysłona

Funkcje ostrości

Już nigdy nie będziesz się martwić, czy najważniejsze elementy sceny wyjdą ostre. Po zwróceniu twarzy w stronę obiektywu - aparat rozpozna kolor, wzory (poziom jasności), odległość od obiektu (głębię) i informacje o twarzy/oku oraz przełączy się w precyzyjny tryb śledzenia ostrości. Rozpoznane oczy, twarze lub obiekty wyróżniane są ramkami.

System czujników z wykrywaniem fazy, umieszczony w płaszczyźnie ogniskowej, pozwala systemowi Fast Hybrid AF na szybkie i dokładne ustawianie ostrości. 315 pól AF pokrywa 65% kadru i umożliwia szybkie, płynne przeniesienie ostrości z obiektu na obiekt. Robiąc selfie, możesz w łatwy i szybki sposób przełączać ostrość z twarzy na tło lub na odwrót — wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk.

Ustawienie "Prezentacja produktu" pozwala szybko i dokładnie przenosić ostrość pomiędzy Tobą a produktem, przez co Twoje recenzje zyskają nową jakość. Standardowo jest ono przypisane do przycisku C2 — jego naciśnięcie wyłącza priorytetowe ustawianie ostrości na twarz i rozszerza pole widzenia. Kiedy trzymasz produkt przed obiektywem, aparat automatycznie ustawia na niego ostrość. Eliminuje to typowe problemy z systemem AF, dzięki czemu z łatwością nakręcisz recenzję.

Aaparat SONY ZV-1 ostrosc autofocus AF

Naturalny odcień karnacji

Dzięki udoskonalonej technologii przetwarzania kolorów, możesz uzyskać żywe, naturalne obrazy. Jest ona szczególnie efektywna przy reprodukcji odcieni karnacji. Działa przy fotografowaniu i filmowaniu. Aby uzyskać wyjątkowo gładki efekt, skorzystaj z efektu „Gładka skóra”.

Dzięki krzywym gamma S-Log2 i S-Log3 - możesz uzyskać spójne obrazy z różnych aparatów i kamer, a ponadto zwiększa się elastyczność przy korekcie kolorów w postprodukcji. Z kolei profile obrazu umożliwiają nadanie obrazowi żądanego wyglądu.

Aaparat SONY ZV-1 kolory balans bieli

Efekt bokeh

Twoje selfie zyskają wyjątkową ekspresję i profesjonalny wygląd, dzięki miękko rozmytemu tłu. Unikatowa funkcja przełączania bokeh (przypisana do przycisku C1) eliminuje poszukiwanie odpowiedniej kombinacji ekspozycji i głębi ostrości. Wystarczy, że naciśniesz przycisk, co pozwoli na wyeksponowanie głównego obiektu poprzez rozmycie tła lub uzyskanie ostrości całej sceny.

Aaparat SONY ZV-1 bokeh rozmycie

Wyjątkowa stabilizacja obrazu

SteadyShot™ to system stabilizacji oparty na połączeniu rozwiązań optycznych i elektronicznych, zapewniający płynny i stabilny obraz nawet w trakcie chodzenia. Zaprojektowano go specjalnie do zdjęć z ręki i filmowania z użyciem uchwytu, by wyeliminować rozmazanie i skoki obrazu. Dzięki tej wyjątkowej funkcji możesz skoncentrować się na kompozycji i kadrowaniu sceny, zamiast starać się pozostać w bezruchu.

Aaparat SONY ZV-1 stabilizacja

Nagrywaj wyjątkowe filmy w każdej sytuacji

Dzięki ujęciom nakręconym pod chwilę, Twoje wideoblogi zyskują na atrakcyjności. Pomimo tego, że dla większości kamer i aparatów stanowią one olbrzymie wyzwanie, inteligentny algorytm przejść AE w aparacie ZV-1 umożliwia szybkie korekty ekspozycji nawet przy radykalnych zmianach oświetlenia, np. po przejściu z cienia na pełne słońce lub wyjściu z budynku. Ze względu na to, że priorytet przy ustawianiu naświetlenia mają twarze, osoby na filmie dobrze prezentują się nawet przy słabszym oświetleniu.

Aaparat SONY ZV-1 jasnosc przejścia

ujęcia w zwolnionym tempie i poklatkowe

Funkcja nagrywania w bardzo zwolnionym tempie sprawi, że Twoje filmy zyskają dramatyzm i urok. Nagrywając w tempie do 1000 kl./s, możesz uchwycić decydujący moment akcji lub w ciekawy sposób pokazać codzienną scenę. Możesz spowolnić tempo w zakresie od 4x do 40x, dzięki regulowanej prędkości odtwarzania.

Tryb fotografowania z interwałem, obecny w aparacie ZV-1, jest idealny do tworzenia kinowych animacji poklatkowych z użyciem programu Imaging EdgeTM Desktop. Regulacja interwału nagrywania (1–60 sekund) i pełne możliwości ręcznej regulacji ustawień pozwalają uzyskać fantastyczne obrazy płynących chmur lub smug świateł, tworzone nawet z 9999 zdjęć. Dzięki wejściu USB, które umożliwia podłączenie powerbanku i utrwalanie scen może trwać wiele godzin.

Aaparat SONY ZV-1 poklatkowe zwolnione tempo

Wyraź siebie za pomocą twórczych efektów

Kształtuj wygląd obrazu w celu zwiększenia jego atrakcyjności i nadania mu indywidualnego charakteru. Ustawienia „Strefa twórcza” służą do korygowania kontrastu, kolorystyki i innych parametrów. Natomiast „Efekt wizualny”, z ustawieniami takimi jak obraz czarno-biały czy miniatura, nada obrazom nowy, niecodzienny charakter.

Aaparat SONY ZV-1 efekty

Stworzony do vlogowania

Nagrywanie w tłumie nie przeszkodzi w dokładnym utrwaleniu głosu. Wbudowany mikrofon kierunkowy z trzema kapsułami precyzyjnie uchwyci dźwięki dobiegające od przodu aparatu. Ponadto, ZV-1 może być używany z uchwytem Bluetooth® Sony GP-VPT2BT. Pozwala on bezprzewodowo sterować zoomem, nagrywaniem i innymi funkcjami, a w razie potrzeby uwalnia ręce — zmieniając się w stabilny ministatyw.

Dzięki możliwości dodania odpowiednich metatagów do filmu nakręconego w układzie pionowym - jesteś w stanie natychmiast przesłać materiał na platformę współpracującą z urządzeniami mobilnymi — bez obracania filmu na komputerze i kadrowania.

Dodatek Movie Edit pozwoli przygotować film do publikacji w mediach społecznościowych od razu po nagraniu. Ta prosta, darmowa aplikacja na urządzenia z systemem iOS i Android działa w połączeniu z aplikacją Imaging Edge Mobile. Umożliwia edycję filmu i dostosowanie proporcji obrazu do różnych platform społecznościowych. Aby ruch był idealnie płynny, ulepszone narzędzie do stabilizacji obrazu jeszcze skuteczniej kompensuje drgania.

Aaparat SONY ZV-1 youtube vlog edycja

Szybkie przesyłanie filmów na smartfon

Teraz, aby pokazać swoje filmy i zdjęcia całemu światu, nie musisz siadać przed komputerem. Bezpłatna aplikacja Imaging Edge Mobile, dostępna w wersjach na urządzenia z systemem Android i iOS, pozwala zdalnie sterować aparatem, podglądać obrazy oraz przesyłać je na smartfon — nawet po wyłączeniu aparatu. Dzięki niej udostępnisz nagranie, gdziekolwiek jesteś, uzyskując lepszą jakość niż z aparatu w smartfonie.

Aaparat SONY ZV-1 lacznosc smartfon aplikacja

Wbudowany filtr ND

Filtr neutralnie szary (ND) zapewnia większą kontrolę nad ekspozycją obrazu filmowego, co w rezultacie pozwala twórczo sterować głębią ostrości lub tworzyć magiczne ujęcia wody, świateł lub ruchu przy długim czasie otwarcia migawki. Dzięki niemu możesz również używać dużego otworu przysłony przy bardzo dobrym oświetleniu.

Aaparat SONY ZV-1 filtr ekspozycja

Dane techniczne

Rodzaj matrycy

CMOS

Rozdzielczość efektywna [Mpx]

20.1

Rozmiar matrycy [cal]

1
Funkcje dodatkowe AF z wyszukiwaniem celu, Śledzenie obiektu w ruchu, Technologia rozpoznawania twarzy, Tryby kreatywne i efekty artystyczne, Wykrywanie uśmiechu

Zwiększona wytrzymałość obudowy

Nie

Ruchomy ekran LCD

Tak

Wielkość ekranu LCD [cal]

3

GPS

Nie

Rodzaj zasilania

Akumulatorowe

Stabilizator obrazu

Elektroniczny

Wbudowana lampa

Nie

Wi-Fi

Tak

Wyjście AV

Nie

Wyjście HDMI

microHDMI

Złącze USB

Tak

Zoom cyfrowy

x11

Zoom optyczny

x2.7

Wodoszczelność

Nie

Bluetooth

Tak

NFC

Nie

Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów

3840 x 2160

Maksymalna rozdzielczość zdjęć

5472 x 3648
Nagrywanie filmów XAVC S

Obsługiwane karty pamięci

SD, SDHC, SDXC

Pamięć wbudowana [MB]

Brak
Kolor obudowy Czarny
Wyposażenie Kabel USB
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera SONY POLAND SP. Z O.O.
Znak zgodności
Akcesoria

Akcesoria

Statyw HAMA Star 62
139,99
149,99
Statyw HAMA Star 75
73,00
Opinie

Opinie

Mateusz
kupił/aAparat SONY ZV-1 Czarny
Świetny produkt, tego właśnie trzeba było mi do tworzenia filmów.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Gwarancje Plus

Gwarancje Plus

Wybierz Gwarancję Plus

Raty i Leasing

Raty i Leasing

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
 • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
 • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
 • Wszystko załatwisz online
 • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
 • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
 • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- opłata wstępna od 10 % do 30

- opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

Uruchomienie i konfiguracja aparatu

Uruchomienie i konfiguracja aparatu

 • Rozpakowanie urządzenia
 • Sprawdzenie kompletności zestawu i złożenie aparatu
 • Pierwsze uruchomienie aparatu - konfiguracja ustawień podstawowych ( język, data, godzina, format zdjęcia)
 • Instalacja i sformatowanie karty pamięci zakupionej w Media Expert
 • Instruktarz z obsługi ( włączanie/wyłączanie, wybór programów itp.)
 • Wyłączenie i spakowanie urządzenia
 • 24,99

  Zapisz się na niskie ceny!

  Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

  Sprzedaż dla firm i instytucji

  Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

  Zakupy na raty przez internet

  Karty podarunkowe Media Expert