PROFESIONALNE
HOBBISTYCZNE
Z GPS
Z KAMERĄ
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 23 |
| Rozdzielczość filmów: | 7680 x 3840 |
| GPS: | Tak |
1-calowy sensor, wideo 8K/60 HDR
Transmisja wideo O4+ Full HD
Model producenta: Avata 360
Wersja: Avata 360 Fly More Combo (DJI RC 2)
1-calowy sensor, wideo 8K/60 HDR
Transmisja wideo O4+ Full HD
Model producenta: Avata 360
Wersja: Avata 360 Fly More Combo (DJI RC 2)
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
4 299,00 zł
Cena przed kodem
4 049,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
w sklepie
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 22 |
| Rozdzielczość filmów: | 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Tak |
| Czujniki: | Pole widzenia (FOV): Poziomo 93°, Pionowo 104°, Pole widzenia (FOV): Przód i tył 107°, Lewo i prawo 90°... |
Taniej o 270,00 zł
6 269,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
6 269,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Sprawdź
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
4 299,00 zł
Cena przed kodem
4 190,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 22 |
| Rozdzielczość filmów: | 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Tak |
| Czujniki: | Pole widzenia (FOV): Poziomo 93°, Pionowo 104°, Pole widzenia (FOV): Przód i tył 107°, Lewo i prawo 90°... |
Taniej o 189,99 zł
5 489,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
5 488,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 32 |
| Rozdzielczość filmów: | 1920 x 1440, 2.7K (2704 x 1520), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 32 |
| Rozdzielczość filmów: | 1920 x 1440, 2.7K (2704 x 1520), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 35 |
| Rozdzielczość filmów: | 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Tak |
| Czujniki: | Pole widzenia (FOV): Poziomo 93°, Pionowo 104°, Pole widzenia (FOV): Przód i tył 107°, Lewo i prawo 90°... |
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 11.5 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2704 x 1520), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



