Popularność
30 produktów

Taniej z kodem: NIEDZIELA

Odtwarzacz CD: Tak
Magnetofon: Nie
Radio: Analogowe
Pilot: Nie
Złącze USB do odtwarzania muzyki
Wbudowany odtwarzacz płyt CD
Kolor: Biało-niebieski

Cena z kodem obowiązuje do dnia 26.09.2022 godz. 08:59

Cena z kodem
NIEDZIELA
189 00

Cena z kodem obowiązuje do dnia 26.09.2022 godz. 08:59

Taniej o 30
229 , 99
Cena regularna
199 99
229 , 99
Cena regularna: 199,99 zł
19,99 zł x 11 rat
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Odtwarzacz CD: Tak
Magnetofon: Nie
Radio: Analogowe
Pilot: Nie
Kolor: Biało-różowy
299 00

Poradniki eksperta

TV, Audio i RTV
Radia internetowe swoim zasięgiem i popularnością dorównują rozgłośniom komercyjnym. Osobom, które często umilają sobie czas, słuchając tego typu radia, zalecamy zakup radioodbiornika internetowego. Tego typu urządzenie ...
Najczęściej zadawane pytania
Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie radioodtwarzacza?

Radioodtwarzacze pozwalają nam na odtwarzanie dźwięku nie tylko z radia, ale również innych źródeł, na przykład płyt CD, z pamięci USB czy bezprzewodowo. Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie radioodtwarzacza? Najwięcej uwagi powinniśmy poświęcić głośnikom, a właściwie ich mocy. Im wyższa moc, tym w teorii lepiej, lecz nie zawsze wysoka moc jest nam potrzebna. Jeżeli zamierzasz słuchać muzyki w mniejszym pomieszczeniu lub podczas pracy, duża głośność nie będzie Ci potrzebna. Dodatkowym atutem urządzenia o niskiej mocy będzie mniejszy pobór energii elektrycznej. Zwróć uwagę również na możliwości radioodtwarzacza, czyli z jakich źródeł będzie mogło korzystać urządzenie. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są radio (analogowe, cyfrowe i internetowe) oraz odtwarzacz płyt CD. Warto jednak zaopatrzyć się w sprzęt z możliwością łączenia się bezprzewodowego (np. system Bluetooth) lub z pomocą przenośnej pamięci USB. Dla niektórych osób istotnym czynnikiem może być również jakość wyświetlacza.

Jakie są rodzaje radioodtwarzaczy?

Radioodtwarzacze dzielimy ze względu na rodzaj kompatybilnego z urządzeniem źródła informacji. Jak już wspomnieliśmy, warto wybrać urządzenie z możliwością połączenia bezprzewodowego – w ten sposób możemy słuchać ulubionych piosenek bezpośrednio z serwisów streamingowych. Istotnym podziałem jest rodzaj radia. Mamy tu do wyboru radia analogowe, cyfrowe i internetowe. Do słuchania klasycznych stacji wystarczy nam radio analogowe. Jeśli jednak chcemy pokusić się o szerszą ofertę, postawmy na pozostałe modele.

Kiedy sprawdzi się radioodtwarzacz?

Radioodtwarzacze powoli są wypierane przez zwykłe głośniki, które możemy podłączyć do smartfonów. Jeśli jednak jesteś fanem klasycznych rozwiązań, radioodtwarzacz okaże się świetnym rozwiązaniem. Słuchanie radia w pracy wielu osobom pozwala odpocząć lub bardziej skupić się na wykonywanych zadaniach. Dobrej jakości radioodtwarzacz może również okazać się świetną alternatywą dla głośników podczas przyjęcia, gdzie zamierzamy bawić się do ulubionej muzyki.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756