Klocki plastikowe FISHER PRICE Farma

Kod: 432756
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Rodzaj: Klocki plastikowe
  Seria: Mega Bloks
  Liczba elementów [szt]: 30
  Wiek: 1+
  Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
  Zobacz cały opis
  Klocki plastikowe FISHER PRICE Farma
  Klocki plastikowe FISHER PRICE Farma
  Taniej o 9 , 32
  85 , 00
  75
  68
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Kreatywna zabawa

  Gwarantuje wielogodzinną zabawę

  Klocki Mega Bloks Farma a Kuku GRJ18 to zabawka odpowiednia dla dzieci od dwunastego miesiąca życia. Dzięki temu możesz od najmłodszych lat uczyć swoje pociechy kolorów, kształtów i wspierać nowe umiejętności motoryczne. Opakowanie ma wymiary 8,26 × 38,1 × 29,21 cm oraz waży niecały kilogram. Wystarczy, że zapakujesz je w ozdobny papier i możesz podarować klocki, jako prezent urodzinowy czy pod choinkę.

  KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Kreatywna zabawa Gwarantuje wielogodzinną zabawę

  Sekretne przejścia w zabawce

  Producent klocków postarał się, aby zabawa nie była nudna. W jednym miejscu znajdują się sekretne drzwi, które kryją urocze kurczątko. Najmłodsi są zachwyceni odkrywaniem nowego i zaciekawieni, co kryje się tam, gdzie na pierwszy rzut oka tego nie widać. Dołączone zwierzątka robią popularne „a kuku”, które jest tak bardzo uwielbiane przez najmłodszych. Wystarczy, położyć krówkę lub kurczaka na jednym z klocków, a zabawka porusza swoimi łapkami. Przekłada się to na sporo radości i uśmiechów od ucha do ucha. Zwierzątka mogą również zjeżdżać na zjeżdżalni oraz poruszać wiatrakiem. Wystarczy umieścić je w odpowiednim miejscu. Nowe możliwości odkrywane przez dzieci są stopniowo, przez co zabawka z pewnością szybko się nie znudzi.

  KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Sekretne przejścia w zabawce

  Nauka nowych umiejętności

  Kupując klocki Mega Bloks z serii Farma A Kuku, wspierasz swoje dziecko również w rozwijaniu nowych umiejętności. Zdolność myślenia poszerzana jest poprzez równe rozmiary i kolory klocków. Najmłodsi mogą uczyć się, w jaki sposób je do siebie dopasowywać, aby wyszła idealna budowla. Umiejętności motoryczne są również niezwykle ważne od najmłodszych lat. Konkretne czynności ruchowe pozwalają na samodzielność. Dzięki temu zestawowi pozwalasz na ich rozwijanie u swojego dziecka. Każdy ruch to szlifowanie tych umiejętności. Gdy najmłodsi sięgają po wymarzoną część do swojej farmy, równocześnie poprawiają swoją kondycję, która również zalicza się do motorycznych możliwości.

  KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Nauka nowych umiejętności

  Wyraziste kolory

  Elementy znajdujące się w zestawie są wyjątkowo kolorowe. Dzięki temu dzieci interesują się każdą jego częścią i chcą się nimi bawić. Poznawanie możliwości podczas budowania wieżowców jest łatwiejsze, gdy każda jego część jest w innym odcieniu. Pozwala to na lepszą wizualizację tego, co dzieci mają w głowie. Zastosowanie popularnych kolorów takich, jak czerwony, żółty, zielony czy niebieski może również pomóc w nauce ich nazw. Rodzice mogą przy pomocy zestawu starać się nauczyć odcieni swoje pociechy. Nauka poprzez zabawę jest znacznie fajniejsza niż taka przy stole.

  KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Wyraziste kolory

  Zawartość opakowania

  W każdym opakowaniu znajdują się dwa zwierzątka Guck-Guck. Są one niezwykle urocze, przez co dzieci je uwielbiają. Sprawiają, że każda zabawa jest wyjątkowa i prowadzi to wielu uśmiechów, nie tylko najmłodszych. 30 wytrzymałych klocków pomaga w realizacji wymarzonych budowli. Mają one różne kolory, dzięki czemu stawianie budynków jest łatwiejsze. Dwie zjeżdżalnie urozmaicają zabawę i pomagają w tworzeniu nowych historii dzieciom. Tajne drzwi to jeden z ciekawszych elementów. Tutaj nasze pociechy mogą odkrywać coś nieoczywistego. Kręcący się wiatrak jest przysłowiową wisienką na torcie w tym zestawie. Umieszczenie go na szczycie budowli to uzupełnienie wszystkich wizualizacji z głowy.

  KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Zawartość opakowania

  Dane techniczne

  Parametry

  Rodzaj Klocki plastikowe
  Seria Mega Bloks
  Liczba elementów [szt] 30
  Materiał Tworzywo sztuczne
  Płeć Chłopiec, Dziewczynka
  Wiek 1+
  Waga z opakowaniem [g] 400
  Wymiary opakowania [mm] 380 x 290 x 85
  Gwarancja 24 miesiące
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

  Producent

 • Nazwa producenta/importera FISHER PRICE
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Klocki plastikowe FISHER PRICE Farma
  Klocki plastikowe FISHER PRICE Farma
  Taniej o 9 , 32
  85 , 00
  75
  68
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756