ROBOTY GOTUJĄCE
ROBOTY PLANETARNE
ROBOTY KUCHENNE
MIKSERY RĘCZNE
BLENDERY PERSONALNE
BLENDERY RĘCZNE
KIELICHOWE
| 1000 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do miksowania, Do rozdrabniania |
| Pozostałe: | Ostrze do kruszenia lodu, Pojemnik z miarką 500 ml |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Efektywna praca dzięki dużej mocy
Cztery wyjątkowe ostrza ze stali nierdzewnej
Efektywna praca dzięki dużej mocy
Cztery wyjątkowe ostrza ze stali nierdzewnej
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 3 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do kruszenia lodu, Do miksowania, Do siekania, Do ucierania, Do ugniatania |
| Pozostałe: | Malakser 2000 ml, Ostrze do kruszenia lodu, Pojemnik 600 ml, Szatkownica 500 ml, Trzepaczka |
| Funkcje: | Krojenie, Mielenie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Szatkowanie, Tarcie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
Sugerowana cena producenta:
849 zł
Sprawdź
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 10 |
| Końcówki: | Do miksowania, Do siekania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Mini rozdrabniacz, Pojemnik 500 ml, Rozdrabniacz |
| Funkcje: | Miksowanie, Siekanie |
Sprawdź
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 9 |
| Końcówki: | Do miksowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 500 ml, Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany |
| 450 | |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do miksowania |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia w zmywarce |
| 1000 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 20 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Malakser 500 ml |
| Funkcje: | Mielenie, Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany |
279,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
249,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do miksowania, Do puree, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x pokrywka, Pojemnik z miarką 800 ml, Szatkownica 600 ml |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany, Ubijanie ziemniaków |
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 9 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Mieszanie, Rozdrabnianie, Siekanie |
| 1000 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 12 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 500 ml |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 900 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik 600 ml, Szatkownica 350 ml |
| Funkcje: | Blendowanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Szatkowanie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 900 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 600 ml |
| Funkcje: | Blendowanie, Mieszanie, Rozdrabnianie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


