| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.75 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Szuflada, Talerz |
2 oddzielne strefy gotowania
Sonda do mięs
Ilość koszy: 2
Model producenta: AF451EU
2 oddzielne strefy gotowania
Sonda do mięs
Ilość koszy: 2
Model producenta: AF451EU
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 12 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Ruszt, Tacka ociekowa |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Cena z kodem obowiązuje do 02.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 40,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 02.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
489,99 zł
Cena przed kodem
489,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Cena z kodem obowiązuje do 26.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 26.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
299,00 zł
Cena przed kodem
242,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Taniej o 27,01 zł
228,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
227,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Taniej o 39,56 zł
552,68 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
552,68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 65 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Ruszt, Tacka ociekowa, Uchwyt, Widelec do rożna |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7.7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2630 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 10.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 230 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Talerz |
Cena z kodem obowiązuje do 26.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 26.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
949,99 zł
Cena przed kodem
779,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 75 - 205 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| Moc [W]: | 2000 |
| Zakres temperatury (min-max): | 45 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Płyta grillowa, Ruszt, Tacka ociekowa |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa, Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Talerz |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




