BEZTŁUSZCZOWE
TRADYCYJNE
GOTOWANIE NA PARZE
PODWÓJNY KOSZ
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10 | |
| Moc [W]: | 2850 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 220 °C |
Aż 20 automatycznych programów
Powłoka ceramiczna (bez PFAS)
Model producenta: TD5073
Aż 20 automatycznych programów
Powłoka ceramiczna (bez PFAS)
Model producenta: TD5073
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Taca |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10.8 | |
| Moc [W]: | 2630 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 10.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 230 °C |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
1 319,99 zł
Cena przed kodem
999,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Talerz |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2 x 4.75 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.7 | |
| Moc [W]: | 2100 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7.7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
439 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 220 °C |
Sprawdź
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa HISENSE HAF1900D 7l z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Cena z kodem obowiązuje do 01.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 01.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
499,99 zł
Cena przed kodem
219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.3 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.3 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Cena z kodem obowiązuje do 01.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 99,98 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 01.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
439,99 zł
Cena przed kodem
399,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8.3 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Taniej o 40,00 zł
499,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
489,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.75 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
729,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
719,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.1 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa |
Sugerowana cena producenta:
959 zł
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8.6 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Szuflada, Taca |
Sugerowana cena producenta:
799 zł
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.5, 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
849 zł
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10.8 | |
| Moc [W]: | 2630 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 230 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Talerz |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 11 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.75 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
Taniej o 300,99 zł
999,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
999,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.2 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Taniej o 75,00 zł
749,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
749,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 230 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Taniej o 100,00 zł
829,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
799,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 23 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Blacha, Ruszt |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 1900, 2250 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 230 °C |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 230 ºC |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Kratka, Szuflada |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa ELDOM FR60 Friko 8l z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |



