Łazienka

(2002)

Wyposażenie łazienki


Odpowiednie zaprojektowanie przestrzeni w naszej łazienki to bardzo wymagające zadanie, które zdefiniuje to, w jaki sposób będziemy korzystać z tego pomieszczenia. Łazienki najczęściej mają ograniczoną powierzchnię, szczególnie w mieszkaniach, dlatego warto dobrze to zaplanować, aby móc cieszyć się wygodą, a co za tym idzie, czuć się lepiej w jej wnętrzu. Wyposażenie łazienki jest o tyle ważne, że ma nam służyć przez długie lata, ważne jest zatem, aby wybrać materiały najwyższej jakości.


Jakość ma znaczenie


Zanim przejdziemy do zakupowego szału, powinniśmy wiedzieć, czego oczekujemy od miejsca, jakim jest nasza łazienka. Poza podstawowymi funkcjami sanitarnymi będzie przecież również pomieszczeniem, w którym znajdą się nasze artykuły higieniczne, tekstylia jak ręczniki i szlafroki, ale także całe mnóstwo małych, przydatnych akcesoriów. Armatura łazienkowa jest zatem jednym z najbardziej rozbudowanych działów naszych sklepach, po to, aby zapewnić jak największy wybór poszczególnych elementów. W przypadku łazienki nie powinniśmy kierować się tylko ceną, ale przede wszystkim jakością, za co podziękujecie sobie po wielu latach bezawaryjnego działania każdego komponentu. Przyjrzyjmy się zatem, co dokładnie znajduje się tam, gdzie zwykle nasze oczy nie sięgają w naszych łazienkach.


Prysznic i wanna


Prysznic i wanna to dwa najważniejsze miejsca w całej łazience. Z dużym prawdopodobieństwem będą one przez nas użytkowane na co dzień, dlatego musimy zadbać, aby każdy ich element był wytrzymały. W zależności od rodzaju wybranego prysznica, musimy zastosować pasujący odpływ. Podobnie wygląda sytuacja z wanną, która ma kilka szczególnych i ważnych cech. W wannach stosuje się syfony odpływowo-przelewowe, których zadaniem jest pilnowanie, aby kran nie był bezpośrednią przyczyną zalania sąsiadów z dołu. Należy zwrócić uwagę na to, jaki rodzaj odpływu będzie pasować do naszego modelu wanny. Na sklepowych półkach znajdziecie najpopularniejsze rozwiązania, z których część została połączona w kompletne zestawy, umożliwiające szybki montaż całej instalacji: od syfonu, poprzez odpływ i system rur, aż po śrubki i zaciski. Szeroki wybór węży prysznicowych pozwoli nie tylko na wybranie tego, który będzie pasować do naszych baterii łazienkowych, ale spełni także oczekiwania estetyczne.


Pralka w łazience


Częstym rozwiązaniem w wielu łazienkach w naszym kraju, jest umiejscowienie w nich pralki. Jest to bardzo praktyczne, głównie dlatego, że całe pomieszczenie jest zabezpieczone przed wodą płytkami, a także posiada niezbędną infrastrukturę w postaci rur i odpływów. Już na etapie projektowania, wiele domów i mieszkań posiada specjalne miejsce, w którym stanie pralka. W naszych sklepach znajdziecie wyposażenie łazienki, czyli wszelkie węże odpływowe, przejściówki i zaciski do nich. Podobnie jak w przypadku wanny i prysznica, armatura dla łazienki musi być odpowiednio dobrana pod kątem średnicy rur i modelu urządzenia.


Zobacz także produkty z kategorii: bateria umywalkowa ścienna, bateria umywalkowa stojąca, bateria umywalkowa stojąca, bateria umywalkowa złota, bateria podtynkowa prysznicowa, bateria prysznicowa z termostatem, bateria wannowa ścienna, bateria wannowa stojąca oraz bateria wannowa podtynkowa.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756