Drony XIRO

(1)

Aktywne filtry Wyczyść wszystkie

+ XIRO
"Prosta Rata" Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,90.%, całkowita kwota kredytu 790 zł, całkowity koszt kredytu 869 (wtym: prowizja 79 zł, odsetki 0 zł), 11 miesięcznych rat po 79,00 zł. Reprezentatywny przykład dla banku Credit Agricole Bank Polska S.A..
Dla "NISKA RATA" Reprezentatywny przykład dla Credit Agricole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1905,00 zł. Całkowity koszt kredytu 381,01 zł (w tym prowizja 381,01 zł, odsetki 0 zł). Całkowita kwota kredytu 1905,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2285,81 zł, okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 20 miesięcy: wysokość raty kredytu 114,30 zł. RRSO w ofercie "Niska Rata" dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Porównanie produktów

Posiadasz w porównaniu maksymalną liczbę produktów

drony

Dron XIRO Xplorer G

Kod: 861540

GPS:

Tak

Czujniki:

Akcelerometr,

Kompas,

Żyroskop

Kamera:

Nie

Stabilizator:

3-osiowy

Przewidywany czas lotu do [min]:

25

Czytnik kart pamięci:

Nie

224999

Produkt chwilowo niedostępny

225.00 zł x 11 rat

Produkt dostępny w wybranych sklepach

Produkt dostępny
w wybranych sklepach

224999

Produkt niedostępny w sklepie internetowym

Odbiór za godzinę

1. Złóż zamówienie
2. Potwierdzimy dostępność w ciągu 15 min.
3. Odbierz produkt w sklepie

Wybierz sklep, w którym chcesz odebrać towar

Pobierz swoją lokalizację

Opis kategorii Drony

Drony pozwalają na tworzenie znakomitych materiałów filmowych i fotograficznych, które ukazują wszystko z zupełnie nowej perspektywy. Okazują się one przydatne przede wszystkim podczas rejestrowania sportowych aktywności, ale także w trakcie rozmaitych wypraw czy filmowania różnego rodzaju wydarzeń. Kryteria te spełniają drony Xiro – w sklepie Media Expert znaleźć można bardzo zaawansowane modele tej marki.

Doskonałym na to przykładem jest Xiro Xplorer, który w wersji G jest doskonałym dronem do GoPro. Dlaczego? Ponieważ wyposażony jest on w trzyosiowy gimbal, który bardzo dobrze sprawdza się z tego typu kamerami. Wszystko to gwarantuje bardzo szerokie możliwości nagrywania różnorodnych filmów. Warto w tym miejscu podkreślić, że drony Xiro, niezależnie od modelu, wyróżniają się pojemnymi bateriami pozwalającymi na długotrwały lot oraz zaawansowanym kontrolerem zdalnego sterowania. Jest on zaprojektowany w taki sposób, aby kierowanie sprzętem było jak najbardziej intuicyjne i komfortowe oraz maksymalnie ułatwiało wykonywanie różnego rodzaju akrobacji. Xiro dron zapewnia więc mnóstwo dobrej zabawy.

Urządzenia od tego producenta są cenione również za wysoką jakość wykonania oraz zastosowane wyposażenie. W dronie znajduje się wbudowany nadajnik Wi-Fi ze wzmacniaczem sygnału. Dzięki temu po zamontowaniu kamery można obserwować na bieżąco rejestrowany obraz na ekranie urządzenia mobilnego. Drony Xiro obsługują również specjalną, dedykowaną aplikację, która jeszcze bardziej rozszerza ich możliwości.
Zwiń »

Poradnik zakupowy kategorii Drony

Drony dla dzieci - który model sprawi największą radość?

Drony dla dzieci - który model sprawi największą radość?

Drony dla dzieci i wszelkie zabawki zdalnie sterowane, w tym samoloty latające, to bez wątpienia jedne z popularniejszych gadżetów dla najmłodszych. Co więcej, również większość dorosłych czerpie dużą radość ze sterowania minidronem z kamerą. Dron-zabawka z kamerą sprawdza się jako prezent dla dziecka w każdym wieku i jest doskonałym urządzeniem do wspólnej zabawy, warto jednak wybrać dron odpowiedni do wieku i umiejętności dziecka. Sprawdź najlepsze i najbardziej popularne modele dronów dla dzieci!
Czytaj więcej »