PROFESIONALNE
HOBBISTYCZNE
Z GPS
Z KAMERĄ
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| GPS: | Tak |
Do 36 min lotu na jednej baterii
Lot z prędkością do 18 m/s (tryb S)
Model producenta: Mini 5 Pro
Wersja: Mini 5 Pro Fly More Combo (RC2)
Do 36 min lotu na jednej baterii
Lot z prędkością do 18 m/s (tryb S)
Model producenta: Mini 5 Pro
Wersja: Mini 5 Pro Fly More Combo (RC2)
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
w sklepie
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 32 |
| Rozdzielczość filmów: | 1920 x 1440, 2.7K (2704 x 1520), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 32 |
| Rozdzielczość filmów: | 1920 x 1440, 2.7K (2704 x 1520), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 100,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
2 499,99 zł
Cena przed kodem
2 499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 119,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
2 199,00 zł
Cena przed kodem
2 189,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 38 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 38 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.



