BEZTŁUSZCZOWE
TRADYCYJNE
GOTOWANIE NA PARZE
PODWÓJNY KOSZ
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Wielofunkcyjny dotykowy panel sterowania
Model producenta: Cecofry Absolute 7600
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Wielofunkcyjny dotykowy panel sterowania
Model producenta: Cecofry Absolute 7600
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 140,99 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
439,99 zł
Cena przed kodem
439,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 1200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.


