BEZTŁUSZCZOWE
TRADYCYJNE
GOTOWANIE NA PARZE
PODWÓJNY KOSZ
Kod: 2115457
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Talerz |
Dwa dania jednocześnie
Szeroki zakres temperatur od 40°C do 240°C
Ilość koszy: 2
Model producenta: DZ801EU
Dwa dania jednocześnie
Szeroki zakres temperatur od 40°C do 240°C
Ilość koszy: 2
Model producenta: DZ801EU
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2 x 4.75 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2 x 4 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Taniej o 40,00 zł
399,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
399,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 9.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2 x 4 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 3.5 | |
| Moc [W]: | 1850 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
899 zł
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



